Ранкона 450, ТН

Застосування препарату
Об’єкт захистуШкодочинний об’єктФаза внесенняНорма витрати препаратуКратність обробокТермін очікування до збору врожаю, діб
Соя СояАскохітоз, Пліснявіння насіння, Септоріозна коренева гниль, ФузаріозПротруювання насiння суспензiєю препарату (7-10 л води на 1 т насiння)54-79 мл/т
Характеристики препарату
Група ЗЗР
Протруйники
Виробник
UPL UPL
Діюча речовина
Іпконазол: 450 г/л
Препаративна форма
Текучий концентрат для обробки насіння
Хімічна група
Триазоли
Упаковка0,25
Упаковка: одиниця виміру
л

Опис продукту

Ранкона 450, ТН - Новий унiкальний системний триазольний фунгiцидний протруйник для сої. Контролює основнi хвороби сої, що переносяться насiнням та ґрунтом, забезпечує дружнє проростання та значно покращує якiсть сходiв.

Механізм дії

Iпконазол володiє системною та контактною дiєю, забезпечуючи як захисний, так i лiкувальний ефект. Iпконазол дiє шляхом пригнiчення бiосинтезу ергостеролу в мембранах клiтин патогенiв. Це призводить до швидкого руйнування клiтинних мембран збудникiв хвороб i зупинки їхнього розвитку. Протруйник позитивно впливає на морфологiю рослини зi стимулюванням росту кореневої системи.

Головні переваги

  • вiдсутня фiтотоксичнiсть на сою
  • нова дiюча речовина у захистi сої
  • вiдсутня фiтотоксичнiсть на бульбочковi бактерiї
  • низька норма застосування
  • високоефективний контроль широкого спектру хвороб

Особливості застосування

Перед застосуванням необхiдно перемiшати препарат у бутлi.

Для приготування робочого розчину налийте в бак половину необхiдної кiлькостi води i ввiмкнiть мiшалку, додайте протруйник Ранкона 450, а потiм додайте решту води. Норма витрати робочого розчину — 7-10 л на 1 тонну насiння. Сучасна формуляцiя сприяє якiсному нанесенню препарату на насiння. Вимоги до посiвного матерiалу: насiння має бути очищене вiд пилу i домiшок, однiєї фракцiї.

Препарат не мiстить барвника, тому додавання iнсектицидних протруйникiв з барвником рекомендується. Обробка насiння має проводитись до iнокуляцiї, але також можливо застосування разом.

Ефективність

Завдяки контактно-системнiй дiї протруйник Ранкона 450 забезпечує контроль основних збудникiв хвороб сої, якi передаються через насiння та ґрунт.

Сумісність

Препарат Ранкона 450 можна змiшувати з iншими протруйниками, за винятком препаратiв, якi мають лужну реакцiю.

Де придбати?

19 ms. PHP memory: 2097152 (598384)