Польовий семінар: «СПІВПРАЦЯ, яка гарантує УСПІХ!»

region
Область:
Тернопільська
date
Дата проведення:
7 червня 2016
tema
Тематика:
«СПІВПРАЦЯ, яка гарантує УСПІХ!»
org
Організатор:
МПП Фірма
point
Назва господарства:
ПАП «АРКАДІЯ»

7 червня 2016 року на базі господарства ПАП «АРКАДІЯ», що знаходиться в Тернопільській обл., Гусятинського р-ну під гаслом «СПІВПРАЦЯ, яка гарантує УСПІХ!» відбувся польовий семінар, організований компанією «ЕРІДОН»!

Гарантований успіх співпраці ПАП «АРКАДІЯ» та «ЕРІДОН» підтвердив і Пилипів Микола Іванович, який вже не перший рік стабільно отримує високі показники врожайності та виходить на вищі технологічні рівні завдяки рішенням від експертів нашої компанії.

Саме на провідного експерта Західного регіону Канія Юрія Несторовича була покладена роль з розробки схем захисту і живлення таких культур як: соя, ріпак, озима пшениця та цукровий буряк. Понад сотні гостей з Тернопільської, Хмельницької та Львівської областей мали змогу ознайомитись з технологіями на товарних посівах і переконатися в їх результаті. 

Найбільшу зацікавленість мала технологія широкорядного посіву сої ЕС Ментор (Euralis Semences) з густотою стояння 300 000 рослин/га. Дана методика дозволяє отримувати врожайність цього сорту на рівні 40-50 ц/га, в залежності від погодних умов року. Потужні сходи були отримані за рахунок протруювання насіння за схемою: Келпак (3 л/т) + БлекДжек  (1 л/т) + Моноамоній Фосфат (1 кг/т) + ХайКот Супер (1,42 л/т).

В подальшому планується використання антистресанту АміноКвелант Комплекс (0,35 л/га) разом з гербіцидом та додавання комбінації ад’ювантів Сільвет Голд (0,1 л/га) + МультиМастр (0,1 л/га) – для зняття питання забур’яненістю лободою білою (Chenopo- dium album). В фазу бутонізації планується внесення АміноАлексін (0,75 л/га) + Розалік B, Mo, S (0,7 л/га) – для забезпечення живлення лімітуючими макро- і мікроелементами та підвищення стійкості рослин до хвороб.

Окремо були розглянуті схеми по роботі з гібридом озимого ріпаку Марафон та сортами озимої пшениці Самурай, Матрікс, Арктіс (DSV). Багато особливостей та технологічних тонкощів з урахуванням погодних умов сезону 2015-2016 учасники заходу мали можливість перейняти від Юрія Несторовича, котрий спільно з господарством ділив усі труднощі та особисто контролював всі виробничі процеси. Розглядаючи господарську діяльність у розрізі ПАП «АРКАДІЯ» та проектуючи на сільське господарство усієї країни, можна сказати, що інтенсифікація вирощування польових культур беззаперечно несе виробничі інвестиції та ризики, але дає можливість отримувати більші врожаї і прибутки, можливість реінвестування в інші напрямки, такі як свинарство і садівництво. Саме завдяки успіху на полі дане господарство вже демонструє значні показники господарювання у тваринництві та вирощуванні яблук.

Отож, повний спектр продукції та послуг від компанії «ЕРІДОН» наочно демонструє ГАРАНТОВАНИЙ УСПІХ, переконатися в котрому має змогу кожен український аграрій – від малого до великого!

Каній Юрій Несторович,
Технологічний експерт «ЕРІДОН»

«Рекомендуємо спробувати новий гібрид Марафон від компанії DSV, який вже другий рік поспіль показує стабільний результат урожайності 40-50 ц/га!»

8 ms. PHP memory: 2097152 (512296)