Польові семінари «Ерідон» на базі ТОВ «ВІН-АГРО ГРУП», 2023

region
Область:
Вінницька
date
Дата проведення:
27 червня 2023
tema
Тематика:
озима пшениця, озимий ріпак
org
Організатор:
Ерідон
point
Назва господарства:
ТОВ «ВІН-АГРО ГРУП»

22 та 27 червня на базі ТОВ «ВІН-АГРО ГРУП» відбулися традиційні польові заході, які відвідало більше 70 представнків господарств Вінничини. Восени тут були закладені ділянки CROPSTAGE по озимих культурах, а вже у цьому році були висіяні ділянки з кукурудзою та соняшником. Тож ви можете самостійно переглянути історію розвитку рослин різних сортів і гібридів протягом вегетації перейшовши за посиланнями на сторінці CROPSTAGE 2023.

Технологію вирощування від компанії «Ерідон» презентував Сергій Чмих, менеджер з агрономічних питань у Вінницькій області, який розповідав про живлення та захист озимого ріпаку на цій локації:

Застосована система захисту та живлення дозволила зберегти рослини чистими від ураження хворобами та пошкодження шкідниками. На особливу увагу заслуговує застосування в період стеблування препарату Міллерплекс 0,6 л/га, що дозволило простимулювати галуження рослин ріпаку та дало змогу компенсувати стеблостій навіть на зріджених посівах, які восени були пошкодженні підгризаючою совкою.

Гарні результати отримали при застосуванні у фазу цвітіння ріпаку поєднання таких продуктів як Премиант Омега 1,0 л/га, Баскайд, КС 0,5 л/га та Райнер Стар, РК 0,2 л/га. Завдяки цьому внесенню вдалося проконтролювати зараження посівів білою гниллю, знизити чисельність шкідників та покращити запилення та формування насіння в стручках.

На цьому полі були представлені гібриди озимого ріпаку від DSV, Limagrain і Dekalb, а саме:

По гібридах оптимальним вибором для Вінницького регіону стануть гібриди Принц, Дюк, Темптейшн, Дайнемік, Домінатор, Абсолют.

Озима пшениця

Враховуючи пізні строки посіву (22.10.22р) усі сорти на цій локації увійшли в зиму у фазі 2-3 листки, тож було прийняте рішення підживити по МТГ аміачною селітрою 100 кг/га та КАС-32 140 кг/га + Thio-Sul® (розчин тіосульфату амонію) 30 кг/га, а у фазу весняного кущення внесли КАС-32 120 кг/га + Thio-Sul® 20 кг/га в поєднанні з позакореневим внесенням по листу препаратів Міллерплекс 0,6 л/га + БлекДжек 1,0 л/га, що дозволило простимулювати весняне кущення і забезпечити розвиток кореневої системи рослин.

Стосовно системи захисту спеціаліст відмітив гарну роботу в період кущення препарату Вето 250, КЕ у нормі 0,5 л/га, який на початкових етапах росту ефективно проконтролював такі хвороби як борошниста роса та септоріоз.

Для боротьби з хворобами колосу було використано поєднання продуктів Букат 500, КС 0,5 л/га та Мегнер, КС 1,0 л/га, які продемонстрували свою високу ефективність не зважаючи на регулярні опади у другій половині червня – одразу після цвітіння пшениці. Колос станом на сьогодні повністю здоровий, без будь-яких проявів хвороб по кожному із сортів.

По сортах озимої пшениці варто відмітити наступні з представлених 14-ти сортів:

  • Футурум

  • Асорі

  • Меморі

  • Артіст

  • Балітус

  • Нордіка

Дякуємо учасникам і чекаємо на зустріч восени!

1228 ms. PHP memory: 2097152 (517344)