• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Післязбиральний обробіток кісточкових садів

Післязбиральний обробіток кісточкових садів

Для отримання високих врожаїв кісточкових культур важливо пам'ятати, що формування основи врожаю наступного року відбувається в році теперішньому, а саме в післязнімальний період. Важливо після збирання врожаю зберегти листовий апарат від хвороб і дати всі необхідні елементи живлення для формування якісної пло¬дової бруньки.

Найважливішими елементами живлення в цей період являються бор, цинк, залізо, молібден, мідь. Джерелом живлення міддю прийнято розглядати мідьвмістні засоби захисту рослин, найбільш перевіреним і дієвим з яких являється Бордо Ізагро (Аріста). Цей продукт має діючу речовину сульфат міді (технічна бордоська суміш) 770 г/кг, що являється джерелом міді для плодових. Також у складі є 2% специфічного синього барвника, що містить хелатоване залізо, яке необхідне для підвищення фотосинтезу листя.

Після збирання врожаю треба провести 2-3 обробки Бордо Ізагро в нормі 5 кг/га з інтервалом в 10-15 днів. Таким чином ми захищаємо листовий апарат від хвороб і компенсуємо потребу в міді та залізі, але для забезпечення повноцінного післязбирального живлення, необхідно обробити кісточковий сад 2-3 рази препаратами з високим вмістом бору, цинку та молібдену. Тому рекомендуємо застосувати суміш добрив Розалік В (0,5 л/га) + Розалік Zn (0,5 л/га) + Розалік B, Mo, S (1 л/га). З цією сумішшю на 1 гектар саду потрапить (в діючій речовині) 162 г бору, 300 г цинку, 12 г молібдену та 520 г сірки.

Внесення всіх елементів живлення активізує фізіолого-біохімічні та продукційні процеси, які направлені на покращення якості генеративної бруньки. Бажано підживлення дати окремо від пестицидного захисту, для унеможливлення реакції в багатокомпонентній баковій суміші.

Всі препарати Ви можете придбати звернувшись до представників «ЕРІДОН» у Вашому регіоні.

Успішної Вам праці та гарних врожаїв!

Де придбати?

16 ms. PHP memory: 2097152 (518256)