• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Підвищення ефективності роботи ЗЗР та позакореневих добрив

Підвищення ефективності роботи ЗЗР та позакореневих добрив

Як відомо, сучасне, високоінтенсивне сільгоспвиробництво неможливе без застосування засобів захисту рослин та позакореневого підживлення. Які, в свою чергу, займають значну частину собівартості сільгосппродукції. А ефективність їх роботи залежить від багатьох факторів.

Одним з найважливіших факторів є якість води, що використовується. Відомо, що рівень рН більший 7,5-8, жорсткість води вища 4-5 мг-екв/л, вміст солей, каламутність, домішки (органічні та неорганічні), сумісність препаратів – знижують ефективність роботи препаратів.

Наприклад: діметоат (Данадим Стабільний, Бі-58 та ін.) при рH – 8-9 розпадається через 48 хвилин; каптан (Мерпан, Мальвін та ін.) – всього через 2 хвилини; десмедифам і фенмедифам («бетанали») – 10-12 хвилин; гліфосати, диквати, гормональні гербіциди (Рейсер) – знижують ефективність як від високого рН, так і від Ca, Mg, Fe, Al, що містяться в воді. Крім того, часто використовуються багатокомпонентні бакові суміші, а попереднє тестування на їх сумісність, як правило, не робиться. Також часто порушується черговість змішування препаратів.

Для зниження негативного впливу високого рН, жорсткості, зменшення взаємного впливу препаратів в сумішах слід використовувати кондиціонери води. Такі препарати, як Спрей-Ейд та Спрей-Ейд Комплекс ефективно знижують рН. Крім того, Спрей-Ейд Комплекс – найефективніший на ринку препарат, який нейтралізує високу жорсткість.

Дозування Спрей-Ейд та СпрейЕйд Комплекс для зниження рН – 0,03-0,06 л / 100 л робочого розчину. Дозування Спрей Ейд (комплекс) для нейтралізації жорсткості – 0,06-0,15 л / 100 л робочого розчину.

Спрей-Ейд та Спрей-Ейд Комплекс Ви можете придбати звернувшись до представників компанії «ЕРІДОН» у Вашому регіоні.

Успішної Вам праці та гарних врожаїв!


Менеджер з розвитку продуктів «ЕРІДОН»
СВЕРІДА Віктор Михайлович |
(050)-357-03-88

Де придбати?

8 ms. PHP memory: 2097152 (509800)