Семінар: Основи живлення рослин та успішного застосування добрив

region
Область:
Львівська
date
Дата проведення:
3 лютого 2017
tema
Тематика:
«Основи живлення рослин та успішного застосування добрив»
org
Організатор:
МПП Фірма «Ерідон»

Компанія «Ерідон» – визнаний національний лідер у сфері ресурсного забезпечення АПК. Це надійний партнер для усіх сільгоспвиробників України, який забезпечує їх оборотними засобами виробництва з метою підвищення ефективності та прибутковості їхніх господарств. Протягом більш ніж 10 років «Ерідон» є компанією №1 в Україні за обсягами реалізації засобів захисту рослин, насіння та добрив і утримувати ці позиції компанії допомагає ряд переваг. «Ерідон» має більш ніж 40 регіональних офісів у всіх регіонах країни, потужну команду високопрофесійних менеджерів  з продаж, які надають консультації щодо різних аспектів технологій вирощування с/г культур, власну службу агрономічної підтримки та розгалужену мережу власних складських комплексів загальною площею 73 000 м2. Крім цього в групу компаній «Ерідон» входять чотири агровиробничих підприємства загальною площею у більше 20 000 га, які розташовані у Житомирській, Київській та Кіровоградській областях. Тому компанія має власний досвід господарювання і впровадження нових технологій, яким висококваліфіковані фахівці «Ерідону» діляться зі своїми клієнтами.

Дбати про свого клієнта означає не просто продати йому необхідні продукти, а ділитись з ним знаннями, технологіями вирощування для отримання максимальної врожайності та якості с/г культур. Як і кожного року, на початку лютого, Ігор Богданович Павлишин, директор Львівського підрозділу МПП «Фірма «Ерідон», запросив клієнтів компанії на навчальний семінар. На захід прибули більше пів сотні агровиробників Львівщини.

Тема першої частини семінару – «Основи живлення рослин та успішного застосування добрив».

Володимир Миколайович Кіщак, 
керівник відділу спеціальних та мікродобрив:

«Ми організували цей семінар, щоби кожен сільгоспвиробник зміг визначитися ЩО він хоче досягнути, і зорієнтуватися ЯК цього досягнути».
«Для рослини важливий кожен з елементів життєдіяльності, – розпочинає свою доповідь Володимир Кіщак. – Чомусь так прийнято, що є три основні елементи живлення – N, P, K – на них всі звертають увагу у першу чергу, а інші елементи відходять на другий план. Але закон мінімуму Лібіха відноситься не тільки до елементів живлення, а до будь-якого з елементів життєдіяльності рослини: води, температури, сонячної інсоляції, рН ґрунту, потенціалу рослини і т.д. Поняття Бочки Лібіха набагато ширше: нестача будь-якого з елементів життєдіяльності у критичний період росту і розвитку рослини не може бути компенсована у наступному, або замінена надлишком іншого елементу. Тому нам потрібно розширювати свої знання і звертати увагу на інші елементи».

У своїй доповіді Володимир Кіщак розкрив такі питання:

  • роль елементів живлення (NPK)
  • фосфор у ґрунті
  • потреба у внесенні сірки, магнію
  • доступність елементів живлення в залежності від рН водного розчину
  • мобільність елементів у ґрунті, їх доступність для коріння
  • управління родючістю ґрунту: як якість ґрунтового розчину, з якого рослина бере необхідні елементи для формування біомаси, впливає на врожайність
  • прогноз дефіциту елементів живлення залежно від механічного складу ґрунту
  • прогноз дефіциту елементів живлення залежно від рН ґрунту
  • прогноз дефіциту елементів живлення залежно від вмісту гумусу
  • поняття антагонізму – елементи в надлишку призводять до блокування

Детальніше зупинимось на новому для українського ринку інноваційному продукті бельгійської компанії Розьє – добривах Росаферт, ексклюзивно представлених в Україні компанією «Ерідон». Комплексні гранульовані добрива Росаферт призначені для збалансованого живлення рослин у ґрунтах різних типів.

Кожен продукт Росаферт містить у своєму складі комплекс NPK та сірку, вміст якої забезпечує максимальне засвоєння азоту з добрива та ґрунту.
Лінійка продуктів включає й безхлорні добрива та добрива з вмістом мікроелементів.

Всі поживні речовини добрив Росаферт однаково розподілені у кожній гранулі. Це забезпечує їх рівномірний розподіл у ґрунті при внесенні та знімає проблему з розшаруванням сумішей, які складаються з декількох простих гранульованих добрив.

Елементи живлення у складі добрив представлені у водорозчинній формі, тому швидко стають доступними для рослин шляхом дифузії при контакті гранул з ґрунтовою вологою.

Гранули добрив Росаферт характеризуються високою міцністю, завдяки чому набагато менше деформуються та утворюють пил під час транспортування і застосування. Це покращує рівномірність їх внесення та зменшує втрати. Добрива Росаферт придатні для внесення всіма видами розкидачів та посівних агрегатів.

Виведення на ринок компанією «Ерідон» гранульованих добрив Росаферт розширює доступ українських аграріїв до високоякісних продуктів європейського виробництва і надає можливість придбати ці продукти за конкурентною ціною.

Друга частина семінару – «Актуальні рішення для викликів природи сезону 2016 – 2017».

Практичними порадами і технологією вирощування таких культур як пшениця, соя і кукурудза поділився Юрій Нестерович Каній, менеджер із питань агрономічного забезпечення компанії «Ерідон» у Західному регіоні.

Загалом семінар видався досить цікавим та насиченим. Аграрії поповнили свої знання новою інформацією та отримали відповіді й консультації щодо конкретних запитань. Про це і свідчать відгуки учасників. 

Дмитро Костарєв, 
старший агроном-аналітик ПП «Західний Буг», 
с. Павлів, Радехівський р-н, Львівська обл.:

«Ерідон», напевне, чи не найбільший постачальник продукції для нашого господарства: насіння, засобів захисту рослин, а цього року – і добрив. Це досить сильний гравець на ринку. І хоча нам би хотілося, щоби конкуренція серед дистриб’юторів на ринку України була більшою, ми намагаємося дещо диверсифікувати наших постачальників, проте «Ерідон» за багаторічну кар’єру показав себе як досить лояльного постачальника і друга, який допомагає вести агробізнес нашій компанії. 

Семінар на доволі високому рівні, цікавий тим, що розкрита сама технологія, немає типового уклону на якісь конкретні продукти та їх продаж, що більш ефективно для господарств. Технології досить схожі на ті, які ми використовуємо у нашому господарстві. Є розкриті деякі цікаві моменти щодо вирощування сої. На наступні роки хотілося б побажати, щоби доповіді були ще більше підкріплені результатами дослідів».

Ігор Шайнога, голова ФГ «Агро-Основа», 
м. Сокаль, Львівська обл.:

«Хоча наше фермерське господарство не дуже велике, ми постійно намагаємось впроваджувати нові сорти, гібриди, нові технології. У сівозміні вирощуємо такі культури як: цукровий буряк, сою, горох, кормові боби, озиму пшеницю, ярий ячмінь. У цьому, в першу чергу, нам допомагає компанія «Ерідон». Тут дуже висококваліфіковані спеціалісти, семінари, навчання проводять на високому рівні. Також їхні працівники виїжджають у господарства і надають технологічні поради. Їхня перевага у тому, що тут працюють спеціалісти, які раніше були задіяні на виробництві, або на сьогодні зв’язані з виробництвом. І те, що вони пропонують нам, вони ж самі, в першу чергу, випробовують на своїх полях і мають практичний досвід впровадження технологій, застосування ЗЗР, нових сортів і гібридів. Тому співпраця з компанією «Ерідон» надзвичайно корисна для агровиробників. 

До того ж, «Ерідон» пропонує достатню кількість як мінеральних добрив, так і сучасних ЗЗР, дуже великий спектр стимуляторів росту рослин, мікроелементів. Одним словом – весь необхідний набір препаратів і насіння. Виробникам надзвичайно приємно працювати з такою компанією. 

Ми завжди стараємось бути присутніми на їхніх семінарах, навчаннях, отримувати для себе максимум інформації, також ділитися своїм досвідом, почути поради, – адже це дуже важливо.  З компанією «Ерідон» завжди вигідно і корисно працювати задля розвитку прибуткового бізнесу, щоб отримувати кращі результати, мати можливість розширюватись і йти крок у крок з сьогоденням, адже в цьому перспектива».

13 ms. PHP memory: 2097152 (517368)