На Тернопільщині відкрито масштабний демо-полігон «Ерідон-Україна»

region
Область:
Тернопільська
date
Дата проведення:
23 червня 2021
tema
Тематика:
озима пшениця, озимий ріпак
org
Організатор:
ТОВ "Україна", "Ерідон"
point
Назва господарства:
ТОВ "Україна" Скорики

23 червня відбулося відкриття демо-полігону «Ерідон-Україна», який знаходиться в с. Скорики, Підволочиського р-ну, Тернопільської області на базі надійного партнера компанії «Ерідон» - агропідприємства «Україна». Протягом місяця локацію відвідало близько 300 сільськогосподарських виробників із різних куточків України! 

На полігоні загальною площею 63 га було висіяно 12 сортів озимої пшениці: Артіст, Аспект, Балітус, Гордіан, Десамо, Меморі, Нордіка, Патрас, Продуцент, Футурум та Піруета.

Крім пшениці, було представлено 28 гібридів ріпаку, різні сорти ячменю та сої. Цей інноваційний сільськогосподарський майданчик для випробувань дав можливість нашим партнерам спостерігати за технологією вирощування насіння від посіву до збирання, ознайомитися з технологією його доробки на сучасному насіннєвому заводі, який з 2018 року виробляє насіння вищого ґатунку.

Полігон «Ерідон-Україна» у майбутньому буде працювати на постійній основі, ще з більшою кількістю демо-ділянок та оновленим асортиментом, що дасть можливість знайти найкращі варіанти рішень для ваших господарств. 

Побачити як проходив один із таких семінарів ви можете у відео, а наступного року запрошуємо всіх наших партнерів-агровиробників особисто відвідати демо-полігон «Ерідон-Україна».

До нових зустрічей ! 

11 ms. PHP memory: 2097152 (512448)