Міжнародна конференція АВЕНТРО САРЛ - ЕРІДОН 2020

region
Область:
Київська
date
Дата проведення:
19 лютого 2020
tema
Тематика:
біопрепарати та ад'юванти
org
Організатор:
компанія "Ерідон", AVENTRO Sarl

19 лютого у готелі Хілтон (м.Київ) відбулася Міжнародна конференція АВЕНТРО Сарл - ЕРІДОН 2020.

Першим спікером був генеральний директор компанії Sofbey (Швейцарія), Дієго Томассон - він розповів про компанію, що спеціалізується на розробці і продажах біостимуляторів для рослин по всьому світу. Препарат БлекДжек, яким компанія успішно представлена на ринку України вже багато років, продається в більш ніж 40 країнах світу. У травні 2018 року компанія увійшла в групу Sipcam, отримавши доступ до найсучасніших лабораторій з розробки рецептур та нових виробничих потужностей.

Експериментальні результати по листовій і ґрунтовій дії БлекДжек представив технічний менеджер по біостимуляторах вищезгаданої Sofbey - Sipcam з Італії - Франческо Марго.

Анхель Руіс Серна, бізнес-директор компанії Екокалче з Іспанії, представив нові для українського ринку препарати - серію спеціалізованих функціональних добрив Премиант®:

  • Премиант Дельта-K
  • Премиант Дельта-Ca
  • Премиант Омега
  • Премиант Альфа

Своїм досвідом використання продуктів Блек Джек та продуктів серії Премиант® поділилися партнери Авентро з різних країн:

  • Вітаутас Ліакас, доктор наук, доцент з Литовського сільськогосподарського університету у Каунасі
  • Дан Фаркаш, бізнес директор компанії "Аектра" - провідної інноваційної дистриб'юторської компанії з Румунії
  • Шимон Цислінські, представник польської компанії "Біоагріс"
  • Ігор Епішко, комерційний директор ТОВ "НьюТерра"

Наприкінці заходу Юрій Баранчук, менеджер з досліджень компанії "Ерідон", представив перші результати застосування Преміант Дельта-Ca в Україні у 2019 році, а Віктор Сверіда, менеджер з розвитку компанії "Ерідон" розповів про результати застосування Блек Джек в Україні за останні 4 роки.

Дякуємо за участь партнерам та учасникам заходу!

10 ms. PHP memory: 2097152 (511712)