• Агроінфо
  • Новини
  • Компанія «Ерідон» відзначає 30-річний ювілей!

Компанія «Ерідон» відзначає 30-річний ювілей!

Компанія «Ерідон» відзначає 30-річний ювілей!
 
Сьогодні, 13 жовтня 2023 року, своє 30-річчя святкує компанія «Ерідон». За три десятиліття «Ерідон» із невеликого підприємства перетворився у потужну компанію, яка є частиною міцного фундаменту українського агровиробництва та яскравим прикладом успішного бізнесу, який знають та поважають в Україні та за її межами. Сьогодні «Ерідон» - це:

  • національний дистриб’ютор засобів захисту рослин, насіння та добрив 
  • високотехнологічний агровиробник із земельним банком у 55 000 га з роботизованими молочнотоварними фермами та найсучаснішим насіннєвим заводом

З першого дня повномасштабної війни компанія не припиняла роботу та продовжувала підтримувати українських аграріїв. Водночас компанія продовжує розвиватись та інвестувати у масштабні проєкти зі створення нової логістичної інфраструктури та глибокої переробки сільгосппродукції.
 
«Ерідон» – 30 років разом з аграріями України! Тож у цей день ми хочемо подякувати партнерам, співробітникам та всім, хто досягав вершин разом із нами усі ці роки! Не зупиняймося на досягнутому і продовжуємо працювати над тим, щоб зробити аграрний сектор України ще сильнішим, а державу – міцнішою!

Пресслужба компанії «Ерідон»

7 ms. PHP memory: 2097152 (515560)