• Агроінфо
  • Новини
  • Компанія «Ерідон» відкрила новий дистриб’юторський центр на Івано-Франківщині

Компанія «Ерідон» відкрила новий дистриб’юторський центр на Івано-Франківщині

1 березня 2019 року компанія «Ерідон» урочисто відкрила новий дистриб’юторський центр по зберіганню та реалізації насіння, засобів захисту рослин та добрив в селі Ямниця що біля Івано-Франківська.  
Він включає побудовані відповідно до сучасних стандартів складські приміщення площею біля 768 кв.м. та просторий офіс для роботи з клієнтами. Технічні характеристики об’єкту забезпечують високу швидкість вантажообороту та якісні умови зберігання продукції. 
Урочисту церемонію відкриття об’єкту відвідали директори та власники 50 агропідприємств регіону, перед якими виступив засновник підприємства С.В. Кролевець.
Присутні мали можливість ознайомитися з діяльністю та послугами, які надає «Ерідон».
Після урочистих привітань та презентації компанії «Ерідон» гості заходу оглянули новий склад, який вже заповнений широким асортиментом продукції, а також сучасний та зручний офіс.
Відкриття нового офісу та складу Івано-Франківського підрозділу компанії «Ерідон» дозволило підприємству підвищити якість своїх послуг для місцевих аграрних підприємств,  а також надати їм можливість скоротити свої транспортні витрати та мінімізувати строки поставки продукції.

«Ерідон» – провідна компанія в українському агробізнесі. Лідер ринку постачання оборотних засобів виробництва для сільського господарства

Прес-служба компанії «Ерідон»
 

12 ms. PHP memory: 2097152 (516808)