• Агроінфо
  • Новини
  • Компанія «Ерідон» стала лауреатом програми «Людина року - 2015»

Компанія «Ерідон» стала лауреатом програми «Людина року - 2015»

Загальнонаціональна програма «Людина року» була заснована в 1995 році і передбачає щорічне присудження титулу «Людина року» в різних номінаціях.

За 20 років свого існування програма «Людина року», безумовно, посіла помітне місце у суспільному житті країни. Відігравши на початковому етапі важливу роль у відродженні національної свідомості та у боротьбі з девальвацією національних ідеалів, «Людина року» продовжує гідно виконувати цю важливу місію, слугуючи водночас чутливим індикатором нових процесів у суспільстві.

Лауреати програми визначаються шляхом опитування експертів, серед яких - представники державних, недержавних, громадських організацій, спілок, асоціацій, фондів і засобів масової інформації. За підсумками експертного опитування троє лідируючих претендентів у кожній номінації стають лауреатами програми. Остаточне рішення приймає Вища Академічна Рада.

Присудження компанії «Ерідон» почесної нагороди є високою оцінкою результатів інвестиційних проектів компанії в аграрній сфері України.

Так, 17 липня 2015 року в приватному сільськогосподарському підприємстві «Україна» на території села Почуйки відкрилася роботизована молочна ферма, яку побудувала провідна компанія в українському агробізнесі «Ерідон».

Ми дякуємо за це визнання і це в котрий раз підкреслює, що «Ерідон» є яскравим прикладом стабільної української компанії, що є лідером та cприяє розвитку аграрного потенціалу України та несе місію бути надійним партнером для усіх сільсьгоспвиробників.

8 ms. PHP memory: 2097152 (516424)