Етофол 50%, КС

Застосування препарату
Об’єкт захистуШкодочинний об’єктФаза внесенняНорма витрати препаратуКратність обробокТермін очікування до збору врожаю, діб
Цукровий буряк Цукровий бурякОднорічні дводольні бур'яни, Однорічні злакові бур'яниОбприскування ґрунту до сівби, під час сівби, після сівби, але до появи сходів культури1,0-2,0 л/га
Буряк кормовий Буряк кормовийОднорічні дводольні бур'яни, Однорічні злакові бур'яниОбприскування ґрунту до сівби, під час сівби, після сівби, але до появи сходів культури1,0-2,0 л/га
Характеристики препарату
Група ЗЗР
Гербіциди
Виробник
UPL UPL
Діюча речовина
Етофумезат: 500 г/л
Препаративна форма
Концентрат суспензії
Хімічна група
Бензофурани
Упаковка5
Упаковка: одиниця виміру
л

Опис продукту

Етофол 50%, КС - cелективний системний гербіцид з ґрунтовою дією для контролю однорічних дводольних та злакових бур’янів.
Чудово комбінується з іншими гербіцидами в системі захисту буряків.

Механізм дії

Етофумезат проникає в корені та проростаючі пагони, забезпечує  тривалу  ґрунтову дію.  Інгібує ріст меристемних тканин, гальмує поділ клітин і обмежує  утворення  воскового покриву.

Головні переваги

  • розширення спектру контролю бур’янів
  • відмінний партнер для бакових сумішей
  • висока селективність
  • гнучкість у застосуванні

Особливості застосування

Гербіцид Етофол чудово комбінується з іншими гербіцидами в системі захисту буряків. Відсутні обмеження у сівозміні, починаючи з осіннього посіву. Потребує оптимальної вологості ґрунту. Ґрунтова дія знижується за посухи та у випадку високого вмісту органічних речовин у ґрунті. Потрібно обмежити застосування препарату, якщо культура перебуває у стресовому стані. Не рекомендується проводити міжрядні обробітки ґрунту протягом 7 днів після обробки.

Допускається дробне застосування у баковій суміші з іншими гербіцидами з максимальною річною нормою за сезон вирощування – 2,0 л/га

Ефективність

Найкращий контроль бур'янів забезпечується, здебільшого, у фазі сім’ядоль у дводольних та проростаючих пагонів у злакових. Гербіцид погано проникає через сформовану кутикулу листків, тому своєчасний обробіток значно покращує гербіцидний ефект.

Рекомендована норма витрати робочого розчину

200-300 л/га

Технічні рекомендації

Для забезпечення якісного внесення препарату та його високої ефективності рекомендується використовувати двоплощинні форсунки IDTA, IDKT з розміром крапель 450-600 МОД μm.

Сумісність

Препарат сумісний з усіма післясходовими гербіцидами для буряків. Поширеними є поєднання з діючими речовинами: фенмедифам та десмедифам (Бітап ФД-11), метамітрон (МЕТАФОЛ).

Де придбати?

19 ms. PHP memory: 2097152 (600112)