Еместо Квантум 273,5 FS, т.к.с.

Протруйник інсектицидно-фунгіцидної дії для захисту картоплі від гризучих та сисних шкідників, а також хвороб сходів
Застосування препарату
Об’єкт захистуШкодочинний об’єктФаза внесенняНорма витрати препаратуКратність обробокТермін очікування до збору врожаю, діб
Картопля КартопляДротяники, Дротяники несправжні, Колорадський жук, Личинки хруща, Парша, Попелиці, Ризоктоніоз (чорна парша), Трипси, Цикадкиобробка бульб/внесення в борозни і на бульби під час садіння0,3-0,6 та 1,5-1,8 л/т відповідно1-
Характеристики препарату
Група ЗЗР
Протруйники
Виробник
Bayer Bayer
Діюча речовина
Клотіанідин: 207 г/л
Пенфлуфен: 66,5 г/л
Препаративна форма
Текучий концентрат суспензії
Клас токсичності (Класифікація ВООЗ)
III
Температура зберіганнявід -20°C до +30°C
Температура застосуваннявід +10°C до +20°C
Термін зберігання, місяців36
Упаковка1
Упаковка: одиниця виміру
л

Опис продукту
Еместо® Квантум 273,5 FS, ТН перегортає стару сторінку у використанні протруйників для захисту насіння і є першим препаратом із вмістом інноваційної діючої речовини — пенфлуфену, що належить до нового хімічного класу алкіламідів. Пенфлуфен — інгібітор сукцинатдегідрогенази. Порівняно з сучасними стандартами для контролю ризоктоніозу (чорної парші) на бульбах картоплі, пенфлуфен потребує на порядок меншої норми використання (близько 20 г/т насіннєвої картоплі) за збереження і навіть поліпшення ефективності. Крім того, пенфлуфен краще від наявних стандартів контролює сріблясту і звичайну паршу. Клотіанідин — відома речовина з класу хлорнікотинілів, яка вирізняється високою рухливістю в рослині та, навпаки, низькою міграцією в нижні шари ґрунту, порівняно з іншими речовинами цього класу, а також характеризується більш широким спектром дії.

Головні переваги

  • Новий механізм дії на патоген;
  • Розширення спектра чутливих патогенів і шкідників;
  • Можливість застосування бакових сумішей;
  • Сприятливий екологічний профіль;
  • Ефективність перевищує найсучасніші стандарти;
  • Відсутність перехресної резистентності.

Рекомендована норма витрати робочого розчину та рекомендації щодо застосування

Для приготування робочого розчину необхідно відповідну кількість препарату розчинити в 10–20 л води та добре перемішати. Цього робочого розчину достатньо для протруєння 1 т посадкового матеріалу картоплі. Кількість робочого розчину залежить від розміру посадкових бульб (що дрібніші бульби, то більше використовують робочого розчину). Робочий розчин слід рівномірно розбризкати (за допомогою обприскувача або іншого приладу) на бульби картоплі перед висаджуванням. Застосування розбавленого препарату покращує рівномірність покриття бульб, що сприяє підвищенню ефективності препарату. Бульби мають бути без механічних ушкоджень, а також вільні від фузарійних і бактеріальних інфекцій.

У разі використання механічного висаджування обробку бульб виконують за допомогою пристрою для протруєння, змонтованого на саджалці, або саджалками, які мають відповідне обладнання у комплектації виробника. Нанесення препарату має відбуватися на ложко-пасовому транспортері або в насіннєпроводі. Це запобігає взаємному тертю мокрих бульб і поширенню бактеріальних хвороб. У разі протруєння бульб у саджалці норма використання робочої рідини є більшою і залежить від характеристик обладнання.

Еместо® Квантум слід застосовувати безпосередньо після розбавлення водою. Робочий розчин не бажано залишати на тривалий період без збовтування. Протруєний посадковий матеріал потрібно висаджувати, за можливості, в короткий період після протруєння. Не рекомендується надовго залишати в сховищі оброблене насіння з глибокими вічками, а також збільшувати кількість робочого розчину за обробки в сховищах.

Де придбати?

10 ms. PHP memory: 2097152 (604464)