Десперадо 48%, КС

Застосування препарату
Об’єкт захистуШкодочинний об’єктФаза внесенняНорма витрати препаратуКратність обробокТермін очікування до збору врожаю, діб
Кукурудза КукурудзаБагаторічні дводольні бур'яни, Однорічні дводольні бур'яниОбприскування посівів у фазу 3-8 листків кукурудзи0,2-0,25 л/га + ПАР* (обов‘язково)
Характеристики препарату
Група ЗЗР
Гербіциди
Виробник
UPL UPL
Діюча речовина
Мезотріон: 480 г/л
Препаративна форма
Концентрат суспензії
Хімічна група
Трикетони
Упаковка5
Упаковка: одиниця виміру
л

Опис продукту

Десперадо 48%, КС - cелективний системний гербіцид для захисту кукурудзи. Контролює широкий спектр дводольних бур’янів, проблемних для гербіцидів інших хімічних груп. Можна застосовувати до 8 листка кукурудзи.

Механізм дії

Діюча речовина мезотріон блокує формування каротиноїдів у рослин бур’янів. Без каротиноїдів світлова енергія та побічні продукти фотосинтезу руйнують хлорофіл та клітинні мембрани. У результаті відбувається швидке знебарвлення листків, слідом – некроз та загибель бур’янів.

Головні переваги

  • Висока селективність
  • Контроль широкого спектру бур’янів, проблемних для гербіцидів інших хімічних груп
  • Попереджує появу наступних хвиль бур’янів завдяки ґрунтовій дії
  • Широке вікно застосування
  • Хороший партнер для бакових сумішей

Особливості застосування

*- у робочий розчин слід додавати ПАР Сільвет Голд (0,025-0,15% робочого розчину) або Аміго Стар (0,1-0,5% робочого розчину)

Завдяки м’якій дії гербіциду Десперадо на рослину культури його можна застосовувати від висівання і до фази 8 листків кукурудзи включно. Максимальна ефективність досягається при обприскуванні однорічних бур’янів у фазу 2-3 листків, багаторічних – у фазу розетки діаметром 5-8 см. Десперадо має виражену ґрунтову дію, що забезпечує гербіциду пролонговану дію протягом 6-8 тижнів, тим самим здійснюючи частковий вплив на другу хвилю бур‘янів. Використання поверхнево-активних речовин значно покращує поглинання мезотріону та підвищує ефективність дії препарату.

Ефективність 

Швидко проникає у рослину через листя, корені та пагони і спричинює зупинку росту чутливих бур’янів протягом 1-2 днів після застосування та повне їх знищення протягом 2-х тижнів. Поглинання гербіциду через листя відбувається дуже швидко: понад 88% робочого розчину поглинається протягом 4-х годин після обробки, тому висока ефективність дії гербіциду Десперадо зберігається навіть після випадання опадів через кілька годин після застосування. Тривалість захисної дії (40-60 днів) залежить від норми витрати препарату, видового складу та фази розвитку бур’яну, а також погодних умов після проведення обприскування

Спектр дії

Однорічні дводольні бур’яни

Амброзiя полинолиста

 Ч 

Паслін чорний

 Ч 

Гірчак березкоподібний

 Ч

Петрушка собача звичайна

 Ч

Гірчак почечуйний

 Ч

Рутка лікарська

 Ч

Гiрчиця польова

 Ч

Спориш звичайний

 Ч

Грицики звичайнi

 Ч

Фіалка польова

 Ч

Дурман звичайний

 Ч

Щавель (види)

 Ч

Жовтозілля звичайне

 Ч

Щириця (види)

 Ч

Зiрочник середнiй

 Ч

Веронiка персидська

 С

Канатник Теофраста

 Ч

Герань (види)

 С

Курячi очка польовi

 Ч

Льонок (види)

 С

Лобода (види)

 Ч

Осот рожевий

 С

Лутига розлога

 Ч

Переліска однорічна

 С

Нетреба звичайна

 Ч

Пiдмаренник чiпкий

 С

Падалиця соняшнику стійкого до ІМІ та сульфонілсечовин

 Ч

Ромашка (види)

 С

Ч – чутливі

С – середньочутливі

Наведена чутливість бур’янів є середньостатистичною (за результатами багаторічних дослідів, проведених за типових умов вирощування  культури). У випадках, коли відбувається розвиток резистентності у видів бур’янів можливе відхилення від зазначених показників.

Обмеження

За потреби пересівання кукурудзи, обробленої Десперадо, кукурудзу можна висівати відразу, а озимі культури – восени того самого року можна висівати лише після проведення оранки.

Не бажано застосовувати препарат на посівах кукурудзи, насіння якої було оброблено фосфорорганічними інсектицидами. Навесні, після проведення оранки, можна висівати сою, соняшник, ріпак.

Сумісність

Десперадо можна застосовувати як самостійно, так і в бакових сумішах із післясходовими гербіцидами (Пропоніт, нікосульфурон).
Не рекомендується застосовувати фосфорорганічні інсектициди за 7-8 днів до або після застосування Десперадо.

Рекомендована норма витрати робочого розчину

200-300 л/га

Де придбати?

20 ms. PHP memory: 2097152 (601256)