День поля на базі Інституту рису НААН

region
Область:
Херсонська
date
Дата проведення:
18 травня 2018
tema
Тематика:
озима пшениця, ріпак
org
Організатор:
Інститут рису НААН

18 травня 2018 року в с. Антонівка, Скадовського району, Херсонської області на базі Інституту рису НААН відбувся День поля на тему «Ефективні системи захисту ріпаку та зернових культур з використанням інноваційних продуктів в сучасних агротехнологіях»

Першим на заході виступив Святослав Нереуцький, доцент, кандидат с.-г. наук, співавтор книги «Озимий ріпак в степу України», менеджер з агрономічних питань відділу технологічної підтримки «Ерідон» в південному регіоні. Експерт розповів про особливості розвитку озимого ріпаку та дав практичні рекомендації щодо технології його вирощування. 

Особливий акцент був зроблений на важливості застосування рістрегуляторів для ріпаку, таких як Ретацел 720 та Міллерплекс®.

Чому важливе застосування саме цих препаратів? Ретацел 720 на посівах озимого ріпаку використовується для запобігання переростання рослин восени та утворення більш розвинутої кореневої системи. Це є запорукою гарної перезимівлі посівів озимого ріпаку. Весняне застосування Ретацел 720  збільшує кількість бокових пагонів, стручків та насіння в стручках, що призводить до суттєвої підвищення його врожайності. 
Восени Ретацел 720 застосовують у фазу розвитку ріпаку від 2 пар листків з нормою від 0,8 до 1,5 л/га в залежності від розвитку ріпаку та погодних умов.
Застосування препарату Міллерплекс® вирішує проблему недостатнього розвитку посівів восени за умов пізніх сходів. Міллерплекс® – це:

  • стимуляція закладання більшої кількості бічних бруньок (майбутніх бічних пагонів), в результаті чого ми отримуємо більш розгалужені рослини ріпаку навесні;
  • стимуляція синтезу білків, завдяки чому рослина набирає масу і швидше розвивається;
  • стимуляція утворення цукрів та збільшення концентрації клітинного соку в рослинах, що підвищує морозо- та зимостійкість рослин ріпаку.

Міллерплекс® на ріпаку вносять восени у нормі 0,6 л/га у фазі 2-3 пар листків восени, а також навесні у фазі початку активного росту стебла.
Весняне внесення Міллерплекс® стимулює додаткове галуження та зав’язування більшої кількості стручків, що є запорукою збільшенню урожаю ріпаку.

15 ms. PHP memory: 2097152 (513048)