• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Безпечне цвітіння ріпаку з Райнер Стар від IFAGRI!

Безпечне цвітіння ріпаку з Райнер Стар від IFAGRI!

Цвітіння є важливим етапом розвитку та формування майбутнього врожаю озимого ріпаку. У цей період ми рекомендуємо застосовувати безпечний інсектицид Райнер Стар, РК (ацетаміприд, 20%) бренду IFAGRI.

У період цвітіння на посівах ріпаку працюють надзвичайно розумні та працелюбні корисні комахи – медоносні бджоли. Саме тому внесення інсектицидів у цю фазу розвитку рослин ріпаку є дуже відповідальним агротехнологічним прийомом – від вибору препаратів і до часу їхнього внесення й умов навколишнього середовища. У портфелі компанії «Ерідон» є препарат Райнер, ВП, який успішно застосовують у період цвітіння ріпаку вже п’ятий сезон поспіль. Проте, як відмічають сільгоспвиробники, водорозчинні пакети не завжди є зручними для внесення у польових умовах.

Реагуючи на побажання сільгоспвиробників, компанія «Ерідон» шукала препарат із діючою речовиною ацетаміприд, але у рідкій препаративній формі. У 2022 році було презентовано препарат Райнер Стар, РК – тож сьогодні у нашому портфелі є одразу два препарати з діючою речовиною ацетаміприд, один із яких у формі водорозчинних пакетів, а інший – розчинного концентрату.

З метою захисту бджіл, які харчуються на посівах ріпаку під час цвітіння, обмежується використання засобів захисту рослин, які містять інсектициди-неонікотиноїди:

  • клотіанідин;
  • імідаклоприд;
  • тіаметоксам.

У країнах ЄС вони взагалі заборонені до використання у відкритому ґрунті в зв’язку з їхньою високою токсичністю до бджіл. Винятком є ацетаміприд із чистотою ≥ 99 %, оскільки для цієї хімічної сполуки Європейським органом з безпеки продуктів харчування (EFSA) встановлено низький ризик для бджіл. Саме цій нормі відповідає чистота ацетаміприду в інсектициді Райнер Стар із рідкою препаративною формою.

Вдалих і стабільних урожаїв зі збереженою корисною ентомофауною у ваших посівах!


Заступник керівника Відділу технологічної підтримки «ЕРІДОН»  
ЧЕРНЕНКО Євген Петрович | 
(050)-332-57-89

Де придбати?

11 ms. PHP memory: 2097152 (517496)