Акарициди IFAGRI - надійний захист від кліщів

Пошкодження сільськогосподарських культур шкідниками призводить до прямих та непрямих втрат. Відповідно знижується врожай та його якість. Особливу увагу потрібно під час моніторингу посівів сільськогосподарських культур приділяти таким шкідливим об’єктам, як кліщі. Зокрема, вони мають суттєвий негативний вплив на посіви сої. Захистити потенційний врожай культур від пошкоджень кліщами аграрії можуть завдяки застосуванню на своїх посівах акарицидів - препаратів для боротьби з кліщами.

Компанія "Ерідон" пропонує два високоякісних акарициди бренду IFAGRI з відомими діючими речовинами:

Назва препарату Діюча речовина Зареєстровані культури Норма витрати Пакування
Гексамайт, КЕ Гекситіазокс, 50 г/л Яблуня 0,5 - 0,8 л/га 5 л
Соя 0,75 - 1,0 л/га
Шерман, КЕ Абамектин – 1,8 % Соя 0,6 - 1 л/га 1 л
Яблуня, виноград 1 – 1,5 л/га
  • Гексамайт, КЕ – акарицид з діючою речовиною гекситіазокс, яка належить до класу інгібіторів росту кліщів (група FRAC 10А), препаративна форма якого концентрат емульсії. Гекситіазокс характеризується трансламінарною дією і проявляє як контактну, так і шлункову активність. Рівномірному покриттю робочим розчином поверхні рослин та надійному утриманню на ній сприяє рідка препаративна форма препарату.
  • Шерман, КЕ – абамектин, діюча речовина препарату, яка належить до хімічного класу – авермектини. Препаративна форма препарату - концентрат емульсії. Абамектин проявляє як акарицидну так і інсектицидну дію і являється натуральним ферментом, який виробляє бактерія Streptomyces avermitilis. Препарат контролює шкідливих кліщів, трипсів та мінерів, вражаючи їх нервову систему, що викликає параліч і призводить до їх загибелі.

Бажаємо Вам високих та якісних врожаїв без пошкоджень кліщами!


Заступник керівника Відділу технологічної підтримки «ЕРІДОН» 
ЧЕРНЕНКО Євген Петрович |
(050)-373-95-24

Де придбати?

16 ms. PHP memory: 2097152 (522024)