Аграрна конференція Західного регіону України, м.Львів

region
Область:
Львівська
date
Дата проведення:
18 серпня 2017
tema
Тематика:
Озимі культури
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон"

18 серпня у м. Львів відбулась Аграрна конференція Західного регіону України для партнерів компанії «Ерідон».

Відкриття конференції розпочалось з презентації засновника компанії «Ерідон» Кролевця Сергія Вікторовича, який у своїй короткій доповіді розповів 24-річну історію компанії, а закінчив досягненнями сьогодення. Під час виступу Сергій Вікторович люб’язно поділився деякими секретами свого успіху, планами на майбутнє та побажав всім учасникам високих досягнень у бізнесі.

Сергій Анатолійович Різанов – головний агрономом групи господарств компанії «Ерідон» з величезним досвідом роботи в холдингах, міжнародних компаніях (8 років) та сучасних високотехнологічних господарствах розкрив тему озимої пшениці

Доповідь про озимий ріпак прочитав Святослав Григорович Нереуцький - доцент, кандидат с/г наук зі спеціальності «Рослинництво», який з 2000 по 2009 рік працював викладачем в Одеському аграрному університеті на кафедрі рослинництва, займався науковою роботою, має 12 друкованих праць та 10 років досвіду роботи в міжнародній компанії.

Близько 100 клієнтів з 9 західних областей України отримали нагоду почути нову інформацію з таких питань як: 

  • отримання сходів в критичних умовах зволоження та підвищення стійкості озимого ріпаку  
  • технології, що використовуються у власних господарствах компанії
  • дії при несприятливих погодних умовах
  • вибір оптимальної системи живлення, технології обробітку ґрунту
  • вплив хвороб кореневої системи на майбутній урожай, способи захисту та формування здорової кореневої системи на озимих зернових з осені, отримання дружніх, рівномірних сходів
  • способи отримання розкущеної пшениці восени 

По закінченню офіційної частини на гостей чекав дружній банкет з нагородженням, вікториною, розіграшем призів та виступом гумористичного колективу «Замок Любарта». Музичне супроводження протягом дня забезпечував коллектив ВІА «Ерідон». 
 

10 ms. PHP memory: 2097152 (512360)