• Агроінфо
  • Новини
  • Відкриття демо-центру «БАСФ – АгроСоюз», Житомирська обл.

Відкриття демо-центру «БАСФ – АгроСоюз», Житомирська обл.

10 липня 2013 року в с. Орепи, Новоград-Волинського р-ну, Житомирської області відбулося урочисте відкриття нового демо-центру наших партнерів — компанії BASF – The Chemical Company на базі господарства «АгроСоюз».

В рамках заходу відвідувачі мали можливість ознайомитись з системами захисту від компанії BASF – The Chemical Company на озимій пшениці та отримати консультації від провідних наукових фахівців і представників компаній-виробників стосовно вирощування та захисту сільськогосподарських культур.

Урочисте перерізання стрічки: директор Житомирського підрозділу «Ерідон» — Полюхович С., регіональний менеджер Вінницької та Житомирської обл. BASF – The Chemical Company  — Попроцька В., керівник ТОВ «АгроСоюз» — Борецький Ю.
Виступ керівника технологічного відділу компанії «Ерідон» — Сарбаша О. 
Команда «Ерідон – БАСФ»

Юрій Борецький,
керівник ТОВ «АгроСоюз»

«Відкриття даного демо-центру це значима подія, яка відбулась завдяки нашій тісній співпраці з компанією «Ерідон», з якою ми вже давно працюємо. За їхнім поданням ми зустрілись з керівництвом компанії BASF – The Chemical Company і знайшли з ними спільну мову. Відкриття цього центру, я гадаю, стане дійсно позитивним полігоном, де ми всі разом зможемо випробувати різні системи захисту та різні новинки, які з`являються на цьому ринку.

Підприємство створено в 2001 році. Розпочинали з базового господарства в 300 га. На сьогоднішній день маємо виробіток більше 4 000 га. Займаємось вирощуванням традиційних культур: озиме жито, озима пшениця, озимий ріпак, а також ярі культури (соя, ячмінь). Великі площі льону-довгунцю (ми є одним з найбільших виробників в області — більше 500 га). Маємо власні потужності для переробки — ПАТ «Новоград-Волинський льонозавод».

З компанією «Ерідон» ми працюємо 5 років. Почалась співпраця з зустрічі з менеджером. Сподобалось відношення. Сприятливі умови, своєчасність доставки препаратів. Ну і крім того, я завжди звертав увагу на головну умову при виборі компаній для співробітництва — не тільки продаж, а й супровід посіву і не тільки продати препарат, який коштує дорожче, а щоб був економічний ефект.

Ми співпрацюємо практично в усіх напрямках сільськогосподарської діяльності: мінеральні добрива, мікродобрива, сг-продукція.
За останні роки ні разу не було ніяких затримок постачання. Якщо була необхідність в зміні тих, чи інших препаратів — компанія «Ерідон» завжди йшла на зустріч.

А ми зі своєї сторони завжди намагаємось виконувати всі умови для подальшої співпраці»

Цей день також відзначився іншою важливою подією для жителів Новоград-Волинського р-ну – початком жнивного сезону, так званими «Зажинками». 

Підготовка до початку жнив проходила у руслі вироблених місцевих традицій і звичаїв: женців супроводжували народні пісні у виконанні талановитого вінницького гурту «Граффіті», а належно підготовлена зернозбиральна техніка продемонструвала зажинання перших косовиць.
В тому числі, з вітальним словом звернувся перший заступник голови районної державної адміністрації — Кирилюк Руслан Миколайович.
Загалом, збір зернових  на Житомирщині триватиме до серпня.