Насіння ріпаку

i Корисна інформація
Назва
Оригінатор
Група стиглості
Беатрікс КЛ
DSV
Середньостиглий
Верітас КЛ
DSV
Середньопізній
Дайнемік
DSV
Середньостиглий
Дактарі
DSV
Середньоранній
Далтон
DSV
Середньопізній
Домінатор
DSV
Середньоранній
Дюк
DSV
Середньоранній
Едімакс КЛ
DSV
Середньоранній
Клік КЛ
DSV
Середньостиглий
Колет КЛ
DSV
Середньостиглий
Крокодил
DSV
Середньостиглий
Лагун
DSV
Ранньостиглий
Ланція
DSV
Середньопізній
Матрікс КЛ
DSV
Середньостиглий
Міракель
DSV
Середньостиглий
Ромео
DSV
Середньопізній
Сторiнка з 2

Калькулятор норми висіву насіння Де придбати?

 
Корисна інформація

Купити насіння ріпака оптом від Ерідон

Якщо Ви хочете купити в Україні насіння ріпаку, звертайтесь до перевірених дистриб'юторів. У нас, Ви можете замовити якісну продукцію, що вирізняється високою якістю та врожайністю.

Насіння ріпаку – європейська якість
Ви маєте можливість купити в Україні насіння ріпаку від надійних постачальників DSV (ДСВ), Limagrain (Лімагрейн), Dekalb (Декалб), Monsanto (Монсанто), Euralis (Євраліс), Lidea (Лідеа), Syngenta (Сингента), RAGT (РАЖТ), MAS Seeds (Мас Сідс) та інших світових лідерів-селекціонерів.

Де купити посівний ріпак оптом в Україні?

Робота з нами надає наступні переваги:
1. Ми – надійний партнер, який пропонує сільгоспвиробникам якісне та сертифіковане насіння.
2. Вся продукція зберігається в належних умовах з регулювання режиму вологості і температури, і відповідає ДСТУ 4966:2008.
3. Великий вибір гібридів. Ви можете підібрати гібрид з різними строками посіву та достигання, в залежності від своїх потреб.
4. Швидка доставка в господарство завдяки розгалуженій логістичній системі по всій Україні.

Як вибирати насіння ріпаку?
Правильний вибір сортів та гібридів озимого і ярого ріпаку має вирішальне значення для успішного їх вирощування. Перед тим, як купити насіння ріпаку необхідно врахувати наступні критерії:

 • Ґрунтово-кліматичні умови господарства;
 • Зимостійкість гібридів (для озимого ріпаку);
 • Стійкість до хвороб та шкідників;
 • Реакції на строки посіву (придатність до ранніх та пізніх строків посіву);
 • Початкові темпи росту та відновлення вегетації навесні;
 • Стійкість до вилягання;
 • Строки дозрівання.

Так як всі сорти і гібриди посівного ріпаку по окремим властивостям мають свої сильні і слабкі властивості, які в різні роки проявляються по різному, в одному господарстві доцільно вирощувати декілька сортів або гібридів. Важливо знати і специфічні вимоги даного сорту або гібриду до агротехніки та стресових факторів вирощування, щоб якомога краще використати його генетичний потенціал.

Селекція ріпаку в теперішній час розвивається в напрямку підвищення врожайності, якості (вміст олії та бажаних жирних кислот), стійкості до хвороб і стресових факторів, особливо зимостійкості у озимого ріпаку, а також стійкості до вилягання.

Сорти та гібриди ріпаку подвійної якості (00) вільні від ерукової кислоти (нижче 2% вмісту жирних кислот насіння) і з вмістом глюкозинолатів менше 25 мкмоль/г маси насіння при 9% вологості.

Гібриди ріпаку внаслідок гетерозисного ефекту дають приріст врожаю по відношенню до традиційних сортів до 20%. Також, гібриди відрізняються більшою стабільністю щодо врожайності та стійкістю до стресових факторів. Строки посіву гібридів більш розтягнуті в часі, ніж сортів. Гібриди ріпаку краще пристосовані до більш пізніх строків посіву, тому під час посушливих умов наприкінці літа або високій вологості ґрунту можна дочекатися оптимальних ґрунтових умов для посіву гібридів ріпаку. Їх можна вирощувати і після пізніше зібраних попередників.

Насіння гібридів ріпаку як правило реалізується вже протравленим, але в нас ви можете купити і протруйники оптом.

Більш того, гібриди швидко розвиваються восени і при більш прохолодних та вологих умовах потребують меншу суму ефективних температур (вище +5˚С), ніж сорти. Завдяки глибокому проникненню кореневої системи в ґрунт, високій засвоюваності поживних речовин та вологи з ґрунту, високій всисній силі коренів та високій конкурентоздатності щодо бур’янів вони можуть вирощуватись після безплужного обробітку ґрунту.

Навесні гібридний ріпак розвивається швидше, ніж лінійні сорта ріпаку, тому норму висіву для нього можна зменшити. За умов високого агрофону доцільніше надавати перевагу саме гібридам, оскільки вони мають вищий потенціал урожайності з кращими показниками якості.

Кожен гібрид ріпаку володіє певним рівнем адаптивності до конкретних умов вирощування. Тому при виборі гібриду ріпаку слід також враховувати умови, в яких він буде вирощуватись. Деякі гібриди краще реалізовують свій потенціал в умовах дефіциту вологи в період весняно-літньої вегетації, що характерно для південних регіонів України, тоді як інші потребують більшої кількості вологи для формування високих урожаїв. У посушливих умовах найбільший потенціал мають ранні та середньоранні гібриди й сорти, які формують урожай до початку періоду ґрунтової та повітряної посухи.

Слід також враховувати інтенсивність розвитку рослин різних гібридів ріпаку восени. Для запобігання переростання рослин ріпаку, та як наслідок – зниження їх зимостійкості, не слід висівати насіння в надто ранні строки гібридів ріпаку із швидким осіннім розвитком. При вирощуванні гібридів ріпаку з інтенсивним розвитком восени слід обов’язково планувати осіннє внесення регуляторів росту.

Купити посівмат ріпаку за вигідною ціною і отримати допомогу при вирощуванні

Наша підтримка власників сільськогосподарського бізнесу включає в себе надання їм професійних консультацій протягом усього періоду вегетації культури, а також допомога при підготовчих етапах до посіву та вже в процесі збору врожаю. За допомогою наших професіоналів, Ви зможете:

 • Провести агрохімічний аналіз Ваших ґрунтів;
 • Розрахувати необхідні норми внесення добрив;
 • Отримати практичні поради та рекомендації щодо вирощування обраного Вами гібрида ріпаку у Вашому господарстві;
 • Убезпечити поле від бур’янів, хвороб та шкідників;
 • Зібрати багатий і щирий врожай.

Також в Eridon ви можете замовити засоби захисту рослин та якісні добрива оптом. Насіння опт - ще один ключових напрямок діяльності "Ерідон".

Наше завдання – надавати і забезпечувати якість і комфорт наших клієнтів!

27 ms. PHP memory: 2097152 (540584)