Спеціальні та мікродобрива

i Корисна інформація
Культура

Кукурудза41

Соняшник37

Пшениця озима40

Ріпак озимий38

Ячмінь озимий40

Соя39

Пшениця яра34

Горох28

Сорго10

Цукровий буряк29

Ячмінь ярий34

Ріпак ярий36

Картопля35

Виноград26

Яблуня32

Черешня32

Нут16

Жито14

Сочевиця17

Віка10

Овес7

Гречка3

Груша32

Вишня32

Рис2

Персик30

Абрикос30

Слива26

Смородина22

Малина23

Суниця / Полуниця23

Просо4

Морква24

Буряк столовий21

Буряк кормовий3

Помідор38

Огірок20

Кабачок17

Баклажан23

Перець31

Капуста білокачанна23

Капуста цвітна21

Цибуля23

Часник17

Гарбуз13

Кормові трави2

Люцерна3

Льон8

Назва добрива
Виробник
Сторiнка з 4

Калькулятор добрив
для ґрунтового внесення
Вплив pH ґрунту Де придбати?

 
Корисна інформація

Культурним рослинам для повноцінного росту та розвитку необхідне отримання елементів живлення у певній кількості, частина з яких потрібна рослинами у порівняно невеликих кількостях. Для таких цілей найкращим рішенням буде купити мікродобрива, що містять необхідні мікроелементи, які забезпечують рослини їх легкозасвоюваними та доступними формами. Цей вид добрив відіграє дуже важливу роль у процесах росту та розвитку культур, оскільки вони мають збалансований набір елементів живлення, які ефективно покращують кількісні та якісні характеристики врожаю, без шкоди для екології та і негативного впливу шкідливих речовин.

Незважаючи на те, що такі елементи знаходяться в основних добривах, але там вони присутні у дуже малій кількості та складно засвоюваній формі, й тому - не потрапляють до метаболізму рослини, швидко вимиваються з  ґрунту та не встигають почати діяти.

Мікродобрива розраховані на те, щоб легко постачати мікроелементи рослинам  - тобто надавати їм все необхідне у повному обсязі. Також, помірно дозоване внесення їх у ґрунт, дозволяє відновити його поживний баланс та уникнути появи дефіциту елементів живлення.

Основні властивості мікродобрив

Використовуючи мікродобрива в Україні, слід враховувати всі кліматичні особливості місцевості, ґрунт на полях та інші фактори. Кожне мікродобриво має різний склад поживних речовин, які по-різному впливають на культуру. Будь-яке підживлення покликане вирішити такі завдання:

 • підвищити схожість посівного матеріалу;
 • сформувати потужне коріння;
 • активізувати розвиток листової маси культури, особливо на початковому етапі;
 • підвищити стійкість до умов погоди, шкідників та різних хвороботворних факторів; п
 • покращити якість та кількість врожаю.

Купуючи мікродобрива оптом, фермер одночасно обробляє великі площі та ділянки посівів. Форма мікродобрив може бути різною: порошок, гранули, рідина, залежно від зручності використання та способу внесення. Крім того, є універсальні мікродобрива, які потрібні не лише на полях, а й у садових господарствах чи для догляду за іншими спеціальними культурами (наприклад, у промисловому вирощуванні овочів). Незалежно від масштабів обробки, витрачені на закупівлю добрив кошти, окупаються отриманим результатом та виправданими очікуваннями.

Як види мікродобрива та спеціальні добрива представлені?

 • Для позакореневого (листового) підживлення (рідкі та кристалічні добрива)
 • Для фертигації (рідкі та кристалічні добрива)
 • Для ґрунтового внесення (гранульовані добрива)

Як застосовувати мікродобрива

Перед тим, як купити мікродобрива для рослин, слід з'ясувати, яких саме поживних елементів не вистачає культурі, який склад ґрунту та при виникненні якої ситуації необхідно застосовувати підживлення:

 • препарати з марганцем застосовуються при дефіциті марганцю, що характерно для карбонатних ґрунтів;
 • борні мікродобрива активізують появу зав'язей;
 • добрива із вмістом цинку необхідні культурам із кучерявістю листя, яка з'являється через брак цинку;
 • залізо потрібне для усунення вапняного хлорозу у яблунь та інших плодових культур

Найефективніші мікродобрива у своєму складі містять такі елементи як бор, мідь, молібден, цинк, залізо, сірка та інші. Підживлення потрібно застосовувати так, щоб воно насичило рослину потрібними елементами живлення і не створила надлишку інших, що також може мати негативний вплив.

Для правильного визначення відсутніх мікроелементів, потрібно дізнатися тип ґрунту:

 • торф'яний та дерновий ґрунти відрізняються низьким вмістом бору;
 • торфовища зазвичай бідні на мідь;
 • карбонатний ґрунт і з надлишком вапняку вимагає додавання марганцю;
 • нейтральний, карбонатний, вапняний і легкий ґрунт потребує цинку.

Важливим фактором є стан рослин, оскільки вони найкраще вказують на нестачу тих чи інших поживних елементів. Це може виявлятися у зупинці росту та розвитку, що свідчить про дефіцит бору, дефіцит заліза може бути виражений у відмиранні чи пожовтінні листя, тощо. Усі добрива можна вносити шляхом обробки посівного матеріалу, вносячи безпосередньо у ґрунт або позакореневим методом.

Усі мікродобрива, які ви можете купити у нас, дуже легко розчинити у воді - при цьому, вони зберігають свою поживну цінність для рослин. Вони швидко поглинаються при нанесенні на листову поверхню, а при внесенні в ґрунт тривалий час знаходяться  в доступній формі для рослини - подібна ефективність гарантується якістю і досвідом їх виробників, так як ЕРІДОН працює з найбільш професійними і довіреними іноземними компаніями: Rosier S.A. / Borealis L.A.T., ICL, Bioiberica, Sofbey і ін.

Де купити якісні мікродобрива та спеціальні добрива оптом в Україні?

Якщо ви плануєте купити мікродобрива оптом, ознайомтеся з каталогом продукції компанії Ерідон, що пропонує сучасні високоефективні рішення для живлення культур та покращення врожайності. Наші консультанти з багаторічним досвідом роботи знають, які рослини чутливі до погодних умов, яким потрібне підживлення чи стимулятор росту рослин. Нестача основних мікроелементів може спричините захворювання рослини, сповільнений ріст та зниження врожаю сільськогосподарської культури. У асортименті продукції компанії є продукти, що дозволяють досягти гарної врожайності, підвищити якість плодів, при цьому мінімізувавши токсини в продукції та зберігши екологічну чистоту.

Різноманітні добрива, представлені в асортименті на сайті, дозволяють підібрати оптимальне добриво для різних типів ґрунту та культур, для позакореневого, передпосівного та інших видів підживлень. У нас можна знайти спеціальні комплексні добрива, універсальні препарати та речовини спрямованої дії від провідних світових виробників. Ми прагнемо запропонувати агропромисловому сектору України найбільш інноваційні та сучасні рішення як для власників великих аграрних компаній, так і невеликих фермерських господарств. Ви можете купити добрива оптом чи в роздріб, для постійних клієнтів діють вигідні комплексні умови співпраці, фінансові програми.

Так як існує безліч помилок щодо використання мікродобрив - ми надаємо безкоштовні консультації фахівців, які підберуть найбільш оптимальну технологію їх використання. Ми докладно пояснимо вам, в якому обсязі використовувати мікродобрива, як і з якою частотою їх вносити. 

8 ms. PHP memory: 2097152 (548072)