Тайфун
Зимостійкість на висоті

Корисна інформація
Файли для завантаження
ТАЙФУН.pdf ТАЙФУН.pdf
Основні характеристики
Форма
Озимий Озимий
Виробник
DSV DSV
Упаковка, тис. насінин
1500
Група стиглості
Середньоранній
Тип гібриду
Простий
Система гербіцидного захисту
Традиційна Традиційна
Морфологія та структура врожайності
Висота рослини, см Висота рослини, смнижче середньої
Вміст олії, %високий
Агрономічні характеристики
Зимостійкість
10
10
1
Посухостійкість
9
10
1
Розвиток восени
7
10
1
Розвиток навесні
7
10
1
Стійкість до вилягання
9
10
1
Ранній посів
6
10
1
Оптимальний посів
10
10
1
Пізній посів
6
10
1
Стійкість до хвороб
Фомоз
7
10
1
Циліндроспоріоз
7
10
1
Додаткові характеристики
Потенціал урожайності, т/гависокий
Рекомендовані зони вирощування
Полісся
Лісостеп
Степ
ОПИС
Зимостійкість на висоті
Тайфун – нове поєднання   пластичності, стабільності і високого потенціалу урожайності. Ознака високої зимостійкості, що притаманна гібриду  є беззаперечною перевагою в регіонах із складними погодними умовами впродовж періоду перезимівлі. Зокрема при весняних заморозках під час відновлення вегетації Тайфун демонструє підвищену стійкість до враження такими стресовими погодними умовами. Закріпивши  в  одному  продукті  ознаку  неперевершеної зимостійкості,  подовженого  гомогенного  цвітіння  і  жаростійкості, селекціонерам вдалось вивести гібрид, який при настанні критичних погодних факторів в фазу цвітіння здатен вистояти з найменшими втратами закладки стручків і наступним високим потенціалом до регенерації та компенсації –  така комбінація і стала запорукою високого потенціалу врожайності.
Компактний гібрид з високим потенціалом
Тайфун, формуючи рослини середнього за висотою габітусу забезпечує синхронізацію у дозріванні стебла та стручка, знижуючи до мінімуму втрати під час збирання та забезпечуючи  одночасно  високу  придатність  до  комбайнування  і найбільш якісний обмолот. Висока технологічність та пластичність гібриду окрім максимально ефективного використання азоту, в посушливі роки забезпечує продуктивне використання вологи, що проявляється  в  формуванні  абсолютно  компактного  типу  високоврожайних рослин. 
Вдала комбінація середньораннього гібриду
Завдяки збалансованому ранньому розвитку, поєднаному з низькою схильністю до видовження стебла, гібрид демонструє гнучкість у строках посіву від середньораннього до середньопізнього.
Важливою  ознакою  гібриду  Тайфун  є  комплексна  висока  толерантність  до  основних  хвороб.  Гібрид  має  характерний  темно­зелений  колір  та  підвищену  польову  стійкість до фомозу (Phoma lingam Desm.) та циліндроспоріозу (Cylindrosporium concentricum Grev).

Де придбати?