Eridon Logo

Співпраця, яка гарантує успіх

Стартував проект Пивоварний ячмінь - стань її учасником!

Компанія "Ерідон" спільно з компанією ADAMA запустили Проект "Пивоварний ячмінь". Даний проект дозводяє сільгоспвиробникам не лише вигідно придбати всі продукти з переліку, але й пропонує комплексну систему вирощування з гарантованим викупом урожаю пивоварного ячменю 2018 року.

  • Умови співпраці - 20% / 80% на всі товари з переліку
  • Викуп готової продукції компанією "ЕРІДОН" з премією до ринкової ціни +15$ з ПДВ за тонну пивоварного ячменю в гривневому еквіваленті

КОПМЛЕКСНА СИСТЕМА ЗАХИСТУ ТА ПІДЖИВЛЕННЯ ПИВОВАРНОГО ЯЧМЕНЮ

НАСІННЯ
Гладіс. Група якості – пивоварний, фуражний. Різновид – палідум, дворядний колос. Період вегетації – середній. Основні переваги сорту: придатний до вирощування в усіх кліматичних зонах України, не ламкий колос, стійкий до осипання, стійкий до основних хвороб листя та колосу, підвищена стійкість до вилягання, показники якості зерна відповідають усім параметрам, щодо пивоварного ячменю. Рекомендована норма висіву 4,0-4,5 млн. шт. насінин на 1 га.
Овертюр. Група якості – пивоварний, фуражний. Різновид – палідум, дворядний колос. Період вегетації – середньоранній. Основні переваги сорту: придатний до вирощування в усіх кліматичних зонах України, не ламкий колос, стійкий до осипання, стійкий до основних хвороб листя та колосу, надзвичайна стійкість до вилягання, показники якості зерна відповідають усім параметрам, щодо пивоварного ячменю. Рекомендована норма висіву 4,0-4,5 млн. шт. насінин на 1 га. В першу чергу рекомендовано для високотехнологічних господарств.

ПЕРЕДПОСІВНА ОБРОБКА НАСІННЯ
Протруйники. Оріус Універсал – 2,0 л/т.
Добрива. Розалік (Zn, P, N, S) – 1,0 л/т.

ДОБРИВА
Передпосівне внесення добрив. NPK 08:19:29:3S – 150-120 кг/га д.р. (в залежності від поля та попередника) + N 50-60 кг/га д.р. (не пізніше початку кущення. Якщо волога весна (часті дощі), можна зробити підживлення 20 кг/га д.р.)
Позакореневе підживлення. Розалік Mg, Mn, S, N – 2,0 л/га у фазу 31-32.

ГЕРБІЦИДИ
Елегант – 0,4 л/га + Триггер – 0,02 л/га у фазу 29-30.

РЕГУЛЯТОРИ РОСТУ
Кальма – 0,4 л/га у фазу 31-39.

ФУНГІЦИДИ
Кустодія – 0,9 л/га у фазу 31-32.
Бонтіма – 1,8 л/га у фазу 37-39.

ІНСЕКТИЦИДИ
Пірінекс Супер – 0,7 л/га у фазу 31-32 + 0,8 л/га у фазу 37-39.

Проект "Пивоварний ячмінь" діє в таких областях:

  • Хмельницька
  • Тернопільська
  • Рівненька
  • Волинська
  • Івано-Франківська