Тайфун
Зимостойкость на высоте

Файлы для загрузки
ТАЙФУН.pdf ТАЙФУН.pdf
Основные характеристики
Форма
Озимый Озимый
Производитель
DSV DSV
Упаковка, тыс. семян
1500
Группа спелости
Среднеранний
Тип гибрида
Простой
Система гербицидной защиты
Традиционный Традиционный
Морфология и структура урожайности
Высота растения, см Высота растения, смнижче середньої
Содержание масла, %високий
Агрономические характеристики
Холодостойкость
9
10
1
Засухоустойчивость
8
10
1
Развитие осенью
8
10
1
Развитие весной
9
10
1
Устойчивость к полеганию
7
10
1
Ранний посев
8
10
1
Поздний посев
8
10
1
Устойчивость к болезням
Фомоз
8
10
1
Цилиндроспориоз
7
10
1
Дополнительные характеристики
Потенциал урожайности, т/гависокий
Рекомендованные зоны выращивания
Полесье
Лесостепь
Степь
Переваги
  • Висока зимостійкість
  • Стійкий до стресових умов за весняних заморозків
  • Висока здатність регенерації та компенсації
  • Синхронізація дозрівання стебла та стручків
  • Оптимальний розвиток за будь-яких погодних умов
 
 
Опис

        Тайфун – нове поєднання   пластичності, стабільності і високого потенціалу урожайності. Ознака високої зимостійкості, що притаманна гібриду  є беззаперечною перевагою в регіонах із складними погодними умовами впродовж періоду перезимівлі. Зокрема при весняних заморозках під час відновлення вегетації Тайфун демонструє підвищену стійкість до враження такими стресовими погодними умовами.    Закріпивши  в  одному  продукті  ознаку  неперевершеної зимостійкості,  подовженого  гомогенного  цвітіння  і  жаростійкості, селекціонерам вдалось вивести гібрид, який при настанні критичних погодних факторів в фазу цвітіння здатен вистояти з найменшими втратами закладки стручків і наступним високим потенціалом до регенерації та компенсації –  така комбінація і стала запорукою високого потенціалу врожайності.
        Гібрид формуючи рослини середнього за висотою габітусу забезпечує синхронізацію у дозріванні стебла та стручка, знижуючи до мінімуму втрати під час збирання та забезпечуючи  одночасно  високу  придатність  до  комбайнування  і найбільш якісний обмолот. Висока технологічність та пластичність гібриду окрім максимально ефективного використання азоту, в посушливі роки забезпечує продуктивне використання вологи, що проявляється  в  формуванні  абсолютно  компактного  типу  високоврожайних рослин. 
       Завдяки збалансованому ранньому розвитку, поєднаному з низькою схильністю до видовження стебла, гібрид демонструє гнучкість у строках посіву від середньораннього до середньопізнього.
Важливою  ознакою  гібриду  Тайфун  є  комплексна  висока  толерантність  до  основних  хвороб.  Гібрид  має  характерний  темно­зелений  колір  та  підвищену  польову  стійкість до фомозу (Phoma lingam Desm.) та циліндроспоріозу (Cylindrosporium concentricum Grev).

Где купить?

9 ms. PHP memory: 2097152 (581872)