Інокулянти від IFAGRI

Використання інокулянтів є сучасним способом підвищення технологічності та збільшення врожайності польових культур.

Бренд IFAGRI пропонує новітнє рішення - застосування сухих інокулянтів з США на сої та кукурудзі:

Продукт Склад Культура Норма витрати препарату Упаковка
МайкроСорч Плюс Кукурудза N + P Мобілайзер Azospirillum brasiliense ТМ В100100, 2х105 КУО/г <0,01%; 
Pseudomonas flourescens ТМ 521В7, 2х106 КУО/г <0,01%; 
Pseudomonas baetica ТМ 603АЗ, 2х105 КУО/г <0,01%;
Тальк 15-40%;
Графіт 10-30%;
Кристалічний кремнезем 1-5%;
Оксид марганцю 0,1-1,0%;
Оксид заліза <0,1%.
Кукурудза 2,4-2,6 кг/т полімерний контейнер 11,34 кг
МайкроСорч Плюс Соя Bradyrhizobium japonicum USDA 110, 2x105 КУО/г <0,1%
Тальк 15-40%; 
Графіт 10-30%;
Кристалічний кремнезем 1-5%;
Оксид марганцю 0,1-1,0%;
Оксид заліза <0,1%; 
Соя 2,5-2,8 кг/т полімерний контейнер 11,34 кг

Біопрепарат містить азотофіксуючі бактерії роду Azospirillium, фосформобілізуючі роду Pseudomonas, суміш тальку з графітом, а також мікроелементи у вигляді заліза та марганцю. Застосування МайкроСорч Плюс Кукурудза підвищує рівень засвоєння рослиною кукурудзи азоту та фосфору, суміш тальку та графіту забезпечує текучість насіння в сівалці, змащування її механізмів та усуває статичну електрику; наявність мікроелементів покращує розвиток проростка.

Біопрепарат представляє собою порошок дрібного помолу і застосовується в сухому вигляді шляхом механічного перемішування з посівним матеріалом. Змішування може здійснюватися як у бункерах сівалки безпосередньо перед посівом, так і на протруювальному обладнанні, де насіння обробляється фунгіцидами та інсектицидами вологим способом, перед його фасуванням. Біопрепарат виготовляється в США з використанням технології мікробіологічної стабілізації, яка забезпечує найвищий рівень живих клітин бактерій порівняно з більшістю інших інокулянтів на ринку. Технологія забезпечує ряд інших переваг: 2-річний термін придатності; зберігання обробленого насіння до 90 днів; бактерії у складі препарату під час зберігання можуть витримувати температуру до +38 ˚С.

Більше про препарат та результати використання читайте за посиланням

Біопрепарат містить бактерії Bradyrhizobium japonicum, суміш тальку з графітом, а також мікроелементи у вигляді заліза та марганцю. Працює як інокулянт, який підвищує рівень засвоєння рослиною азоту, а суміш тальку та графіту забезпечує текучість насіння в сівалці, змащування її механізмів та усуває статичну електрику. Мікроелементи додатково покращують розвиток проростка. МайкроСорч Плюс Соя застосовується в сухому вигляді шляхом механічного перемішування з посівним матеріалом або безпосередньо у бункерах сівалки перед посівом, або перед його фасуванням на лініях, де насіння протруюється фунгіцидами та інсектицидами вологим способом. Виготовляється в США за технологією мікробіологічної стабілізації, яка забезпечує найвищий рівень живих клітин бактерій у порівнянні з більшістю інших інокулянтів на ринку. Завдяки цій технології досягаються й інші переваги:

  1. 2-річний термін придатності;
  2. відсутність необхідності в екстендері;  
  3. можливість зберігати оброблене насіння до 90 днів;
  4. бактерії у складі препарату можуть витримувати температуру до +38 ˚С під час зберігання. 

Більше про препарат та результати використання читайте за посиланням

Де придбати?

20 ms. PHP memory: 2097152 (522032)