• Агроінфо
  • Новини
  • Діалог з владою важливий для якісних змін у розвитку бізнеса в Україні

Діалог з владою важливий для якісних змін у розвитку бізнеса в Україні

Генеральний директор компанії «Ерідон» Святослав Омельчук разом з керівниками найбільш відомих вітчизняних та іноземних компаній – членами Європейської Бізнес Асоціації, зустрівся з Президентом України Петром Порошенком та Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

У ході зустрічі відбулася процедура підписання декількох важливих для бізнесу законодавчих актів. Зокрема, Президентом було підписано Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». За словами Петра Порошенка, новим Законом запроваджуються сучасні принципи ефективного регулювання, створення і ведення бізнесу.

«Ці процедури стануть простішими і зрозумілішими. Закон має забезпечити учасникам товариства комфортний правовий простір для врегулювання своїх відносин, а також знищити ризики рейдерських атак», - пояснив він. 

Також, Президент підписав законопроект щодо лібералізації умов роботи з валютою і направив його на розгляд парламенту. За його словами, в цьому законопроекті буде дозволено все, що прямо не заборонено, і це докорінно змінить логіку багатьох процесів.

«Хочете відкривати валютні рахунки – будь ласка, хочете інвестувати за кордон – будь ласка. Хочете бути вільною людиною у вільній країні – ми вводимо цю унікальну можливість», – наголосив Президент.

Водночас Петро Порошенко підкреслив, що повна лібералізація не відбудеться за один день, адже потрібна її синхронізація з фінансовою стабільністю в державі.

Президент України також запросив представників бізнесу до обговорення питання про запровадження нової моделі оподаткування прибутку, так званого розподіленого прибутку підприємства.

«Я вважаю, що з цього приводу потрібна чесна дискусія з нашими іноземними партнерами і асоціаціями бізнесу. Йдеться не просто про податки. Йдеться про нову філософію. Значно спрощується облік: що ти вивів – сплати податки. Що залишив – інвестуєш в бізнес», - зазначив Глава держави. Президент висловив також думку що прихильників такого законопроекту буде багато. 

У ході зустрічі Петро Порошенко повідомив, що найближчим часом в Україні буде створено єдиний спеціалізований орган з перевірки бізнесу – Національне бюро фінансової безпеки.

«Ми заборонимо іншим силовим відомствам втручатися у справи бізнесу» - запевнив підприємців Президент. 

У свою чергу Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наголосив:

«Важливо, аби всі, хто вкладає в економіку держави, розумів, що ніхто не посягатиме на його власність»

Наприкінці зустрічі Президентом України було акцентовано увагу, що він не підтримує законопроект № 8089  щодо скасування третьої групи для платників податків за спрощеною системою, запропонований окремими депутатами.

Генеральний директор компанії «Ерідон» Святослав Омельчук підкреслив, що подібні зустрічі – важливі з огляду як обговорення проблем, так і ухвалення рішень, направлених на досягнення стратегічної мети – забезпечення якісних змін у розвитку бізнесу в Україні.
 

7 ms. PHP memory: 2097152 (521688)