Avgust («Август»)

«Август» – міжнародна компанія з виробництва і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва. На сьогодні продукція компанії реалізується в 14-ти країнах та ще в 7-ми проходить реєстрацію. На ринку засобів захисту рослин України препарати «Август» вперше з’явились у 2003 році. На сьогодні портфоліо продукції компанії охоплює понад 50 препаратів. 

Виробництво препаратів здійснюється у Білорусі на потужній виробничій базі – заводі «Август-Бєл». Це найбільше сучасне підприємство з виробництва засобів захисту рослин у Республіці Білорусь, що розпочало свою роботу у 2009 році. Підприємство оснащене високотехнологічним обладнанням провідних європейських виробників. Заводська лабораторія має найкращі прилади, що дають змогу здійснювати вхідний контроль сировини та виробничих препаратів, а це забезпечує високу якість виробленої продукції. Потужний науковий підрозділ компанії розробляє високотехнологічні препаративні форми, підбираючи найбільш ефективні та оригінальні поєднання діючих речовин. 

Регіональна служба компанії має репутацію однієї з найбільш ефективних та професійних у галузі, пропонуючи сільськогосподарським підприємствам комплексні та інноваційні рішення в сфері захисту рослин.

Перейти в Каталог товарів ЗЗР