ADAMA

ADAMA – один зі світових лідерів з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин. Компанія прагне створити прості рішення в сільському господарстві, пропонує аграріям ефективні продукти та послуги, які спрощують їхнє життя та допомагають зростати.

Близько 6600 співробітників компанії співпрацюють з агровиробниками у більш ніж 100 країнах світу. Таким чином, ADAMA відіграє значну роль у збільшенні світового виробництва продуктів харчування для забезпечення населення світу, що стрімко зростає.

Комплексний та диференційований портфель продуктів компанії, один з найбільших в світі. Він містить понад 270 діючих речовин та більше 1000 продуктів кінцевого споживання, забезпечує  прості рішення для захисту всіх основних сільськогосподарських культур на будь-якому ринку.

Історія компанії Адама Україна бере початок з 1996 року, коли материнська компанія ADAMA почала реєстрацію своїх продуктів в Україні. Сьогодні Адама Україна - велика компанія з майже 100 співробітниками, що працюють у всіх регіонах України.

Портфель компанії налічує більше 60 продуктів та 51 діючу речовину, що забезпечує агровиробників простими рішеннями: гербіцидами, інсектицидами, фунгіцидами, регуляторами росту рослин та протруйниками. Все це підвищує якість та об’єм врожаїв та забезпечує захист від бур'янів, шкідників та хвороб.

Перейти в Каталог товарів ЗЗР