Компанія «Ерідон» провела польовий семінар в Рівненській області

8 червня в смт Млинів Рівненської області на території господарства «СБЕ Україна Рівне» відбувся польовий семінар, організований компанією «Ерідон». Тема семінару: «Посіви озимого ріпаку та зернових культур компанії DSV від ексклюзивного постачальника — компанії «Ерідон».

 

01_08.06.11

 

На семінарі було зареєстровано більше сімдесяти учасників — це провідні сільськогосподарські підприємства та високотехнологічні фермери Рівненської та Волинської областей.

 

Після реєстрації учасники відправились на огляд демонстраційних ділянок з озимим ріпаком «Хорнет», «Сітро» та «Ексоцет». Тішило те, що як у агрономів, так і у керівників господарств було дуже багато запитань щодо технологій вирощування цих культур — відразу було зрозуміло, що люди дійсно приїхали поповнити свій багаж знань. На всі запитання відповідав головний агроном «СБЕ Україна Рівне» — Роман Миколайович Курцер, а про біологічні та морфологічні характеристики гібридів розповів представник фірми DSV Володимир Голуб.

 

2

 

Наступним кроком був огляд товарних посівів озимої пшениці «Актер» та озимого ячменю «Сіндерелла». Про специфіку вирощування цих сортів детально розповів  агроном-консультант компанії «Ерідон» Юрій Каній.

  

Під час промови виникали досить цікаві діалоги стосовно цієї теми, адже ці сорти засіваються більшістю учасників семінару. Тож, дехто мав змогу занотувати сказане, а хтось і сам, зі свого досвіду, розповідав про вирощування цих сортів.

 3

 

Після завершення дискусії в конференц-залі відбулися короткі презентації від:

  • Компанії «Ерідон» (виступаючий — директор Рівненського підрозділу Ігорь Павлишин);
  • ТОВ «СБЕ Україна Рівне» (виступаючий — Роман Курцер).

 

SAM2

 

Зі словами привітання виступили також голова управління сільського господарства Млинівського району Петро Павлович Гаврон і його заступник Микола Володимирович Лихочвор.

2011.06.08