Компанія «Ерідон» та «Сварог Вест Груп» провели польовий семінар в Хмельницькій області

 

У червні з ініціативи корпорації «Сварог Вест Груп» та компанії «Ерідон» вже вдруге поспіль організовано польовий семінар на тему «Співпраця, яка гарантує успіх!». Близько 120 відвідувачів, серед яких директори, агрономи аграрних підприємств Хмельницької, Житомирської, Волинської, Тернопільської, Чернівецької та Львівської областей, взяли участь у заході. Характерно те, що цей семінар став прикладом того, як треба і можна працювати у сільському господарстві в сучасних економічних умовах, будучи партнерами заради успіху. Отриманий досвід, без сумніву, став унікальним для багатьох аграріїв і поштовхом до досягнення високих результатів.

 

news910

 

Семінар, що відбувався у приміщенні музею ім. М. Островського м. Шепетівка Хмельницької області, складався із двох частин — теоретичної та практичної. Спочатку відбулася презентація діяльності на теренах України та безпосередньо таких компаній, як: «Ерідон», Bayer CropScience, BASF – The Chemical Company, Syngenta, DSV.

 

У вітальному виступі голова правління корпорації «Сварог Вест Груп» Андрій Гордійчук зауважив, що економія у сільському господарстві на засобах захисту рослин та мінеральних добривах є ризикованою справою. Якщо керівник аграрного підприємства, в першу чергу, прагне зібрати добрий урожай та зберегти природний потенціал оброблювальних земель, то він ні в якому разі не буде заощаджувати на цих елементах технології. Корпорація «Сварог Вест Груп», аби досягати високих результатів, господарює за правильно побудованою стратегією, що включає співпрацю із перевіреним часом та досвідом партнером — компанією «Ерідон».

 

1_2

 

Компанія «Ерідон» уже більше 15 років утримує лідируючі позиції на ринку постачання оборотних засобів виробництва для сільського господарства. Останніх чотири роки співпраця двох компаній вирізняється великими обсягами закупівель, адже на сьогодні близько 90% потреб у засобах захисту рослин та насіннєвому матеріалі, понад 50% мінеральних добрив для корпорації постачається саме компанією «Ерідон».

 

Ігор Лишиленко, комерційний директор компанії «Ерідон», зауважив, що корпорація «Сварог Вест Груп» є партнером, який професійно та відповідально проводить свою виробничу діяльність, показує високі результати урожайності.

 

Також учасники семінару ознайомилися з новітніми системами захисту сільгоспкультур від партнерів компаній організаторів. Серед них — Bayer CropScience, BASF – The Chemical Company, Syngenta, DSV.

 

Друга частина польового семінару була практичною і проходила на польовій базі корпорації «Сварог». Значну увагу відвідувачів привернула зупинка на технічній станції корпорації у с. Мокіївці Шепетівського району. Сергій Філюк, директор технічного департаменту підприємства, провів екскурсію територією бази, представив технічний потенціал та потужність корпорації — а це добре доглянута сучасна високопродуктивна техніка кращих світових виробників — John Deer, CNH, Claas, Fendt, Massey Ferguson, Lemken, RSM.

  

Учасники семінару також мали змогу переконатися у тому, що цьогоріч посіви корпорації «Сварог» одні з кращих в Україні на полях ріпаку (с. Чотирбоки Шепетівського району), цукрових буряків (с. Вишневе Шепетівського району), пшениці (с. Коськів Шепетівського району).

 

Спільний досвід у проведенні показових семінарів для корпорації «Сварог Вест Груп» та компанії «Ерідон» цьогоріч став яскравим свідченням, як у важких економічних умовах можна досягти оптимальних показників та повної віддачі землі у реальних високих цифрах, показаних бункером.

 

Ігор Лишиленко,

комерційний директор компанії «Ерідон»

  

«З корпорацією «Сварог» ми співпрацюємо давно, а останніх два роки дуже плідно. Якщо раніше тут практикували застосування препаратів компаній генериків, то на сьогодні в технологіях використовують виключно оригінальні препарати. Це один важливий момент, котрий є передумовою успіху.

  

Наступне. Ми вже другий рік поспіль проводимо дні поля разом зі «Сварогом». Незважаючи на погодні умови й інші обставини, ми впевнені в якісному результаті з хорошими продуктами, які ця компанія використовує. Порівняно з минулим роком кардинально змінилися умови проведення заходу. Тим не менш, і цьогоріч ми також бачимо на полях чудові посіви в майже ідеальному стані. І це при тому, що господарство обробляє 90 тис. га землі. Адже це не дослідні ділянки, їх неможливо підготувати належним чином саме до приїзду відвідувачів. Це товарні посіви, які мають однаковий вигляд на всіх полях підприємства.

  

Тому я вважаю, що «Сварог» дуже вдалий приклад української великої й успішної компанії, яка показує, як на чималій площі можна досягти дуже позитивний результат, співпрацюючи з нами. Гасло компанії «Ерідон» «Співпраця, яка гарантує успіх!». Цим семінаром ми підтверджуємо філософію нашої компанії.

  

В Україні надзвичайно багато холдингів, які належать різним інвесторам з різних країн. Я відвідую багато різних господарств. Можу стверджувати, що на таких великих площах оброблюваних земель у «Сварозі» на сьогодні найкращі посіви в Україні. Всі заходи проводяться на відповідно високому рівні. Дуже професійний менеджмент. І я пишаюся тим, що це повністю українська компанія.

  

Є ще один момент. Фірма «Ерідон» має змогу забезпечувати наших клієнтів не лише високоякісною продукцією, незалежно від того чи то препарати, насіння чи добрива, але й консультувати із технологій застосування їх і вирощування сільгоспкультур. У нас у кожному регіоні окрім менеджерів з продажу працюють агрономи консультанти, котрі забезпечують технологічний супровід. Це професійні спеціалісти, завдяки яким наші клієнти мають змогу отримати собі повний супровід технології вирощування: від планування до збирання урожаю.

  

Таким чином, ми єдина компанія на ринку, яка надає повний спектр послуг для наших клієнтів, що гарантує їм одержання високих урожаїв, уникнувши великої кількості ризиків. Ми допомагаємо компаніям виходити на більш високі технологічні рівні й досягати оптимальних результатів.»

2011.06.17