Відбувся турнір з богатирського багатоборства Strong Kyiv Eridon

 

7 серпня 2011 р. на території комплексу Olmeca Plage («Ольмека Плеж») відбувся безпрецедентний міжнародний парний турнір з богатирського багатоборства Strong Kyiv Eridon («Стронг Київ Ерідон»).

  

Командні змагання, в яких брали участь 5 країн, 9 команд і 18 атлетів, стали можливі завдяки підтримці лідера вітчизняного агробізнесу, компанії «Ерідон».

 

IMG_5019

 

У турнірі, який, до речі, проходив у важких умовах атлети змагалися на піску в столичному Гідропарку, брали участь богатирі з Латвії, Естонії, Білорусі, Грузії і, звичайно ж, з України.

 

Запекла боротьба, дружня підтримка один одного, шквал емоцій і, безсумнівно, постійні підбадьорювання з боку глядачів така атмосфера панувала постійно на майданчику для змагань.

 

Всього відбулося 8 вправ: 4 в кваліфікації для 9 команд, 4 в фіналі, але вже для лідерів заліку двох команд із України: Лашин-Конюшок, Тишецький-Стахурський, а також команд Грузії та Естонії.

 

1_12664278

 

Несподівано сильною, в окремих вправах, здавалася команда Грузії, в результаті чого отримала 4-е місце. Богатирі з Черкас Тишецький-Стахурський впевнено боролися до кінця в усіх вправах, але їм, безперечно, є над чим попрацювати, щоб на всі 100% називатися не аматорами, а справжніми професіоналами. Хлопці вибороли «бронзу». Команда Естонії грізна зброя іноземців на цьому змаганні, продемонструвала пристойні результати в усіх вправах, дуже збалансована командна робота і як результат «срібло». Лашин-Конюшок ТОП-атлети збірної команди України, справжні професіонали богатирського багатоборства. Сергій Конюшок підмітив, що протягом турніру не все виходило так, як хотілося, але ніхто не ставив за мету віддавати перемогу, і золота медаль в підсумку виявилася саме у цієї пари.

 

IMG_2567

 

Турнір відбувся за сприяння компанії «Ерідон» під гаслом: «Відроди здоровий дух української нації разом з «Ерідон»!».

  

Україна має відчувати, що старання компанії «Ерідон» в партнерстві з Konyushok Sport Events («Конюшок Спорт Ивентс») потрібні українській нації. Завдяки таким змаганням, вже сьогодні виховується в українцях прагнення до здорового способу життя, чесної боротьби та перемоги. Тим паче, що всі ці прагнення уособлює в собі бізнес компанії «Ерідон».

 

Konyshok

 

«Ерідон» — Справжній Аграрний Богатир!

2011.08.09