Компанія «Ерідон» провела польовий семінар в Донецькій області

15 вересня 2011 р. на теренах Донецької області в ФГ «Верес», Слов'янського району, під гаслом «Співпраця яка гарантує успіх!» відбувся  польовий семінар, на котрий були запрошені фермерські господарства зі Слов'янського, Артемівського, Костянтинівського та Краснолиманського районів.

 

19.09.11_016

 

В цілому на заході були присутні 50 чоловік з яких 40 агровиробники.

 

Відкрив День поля начальник управління розвитку АПК Слов'янського району М. Бублик, який наголосив на необхідності надання  сучасної інформації в сфері сільського господарства для фермерських господарств та можливості практичного ознайомлення з досягненнями в «Співпраці» конкретних с/г виробників.

 
Присутні були ознайомлені з лінійкою насіння від ведучих виробників  Pioneer, Limagrain, R.A.G.T. Semences та інших компаній, які постачає компанія «Ерідон».

 

19.09.11_022

 

Перед участниками семінару були підняті проблеми, які виникають при застосуванні  засобів захисту рослин, це, в першу чергу, стосується налаштування оприскувачів, приготування робочого розчину, якості використаної для робочого розчину води і т.д.

  

Представник компанії Bayer CropScience А. Мирошниченко наголосив на проблемах вибору протруйників для озимих зернових та проблемах, які очікують виробників восени. 

 

19.09.11_014

 

Закінчився День поля дружнім обідом, де присутні наголосили на важливості даного заходу та побажали стати регулярними учасниками подібних міроприємств не тільки в сезон вирощування, але й взимку, коли можна приділити більше уваги теоретичним знанням та обміну досвідом.

 

19.09.11_018

2011.09.15