Компанія «Ерідон» взяла активну участь у виставці сільського господарства «ІнтерАГРО-2012»

IMG_7877_1

 

Високі позиції у рейтингах дистриб'юторів і дилерів, найкраща пізнаваність, найякісніша та найширша лінійка продукції, швидке реагування фахівців компанії на проблеми клієнтів саме ці особливості вирізняють діяльність компанії «Ерідон» на ринку оборотних засобів для вітчизняного аграрія.

 
Стенд компанії «Ерідон» протягом усієї виставки «ІнтерАГРО-2012» збирав чимало народу. Та воно й не дивно: компанія знана та улюблена багатьма сільгоспвиробниками з усіх регіонів України. Успіх досягнуто завдяки і налагодженому менеджменту, і наданню якісного сервісу, і чіткому та незмінному дотриманню перевіреній часом стратегії.

 

kazaki

 

З компанією «Ерідон» будь-які агровершини стають легкодосяжними!

 

Висококласні спеціалісти компанії «Ерідон» завжди допоможуть сільгоспвиробникові визначитися з технологією вирощування культур, надаючи кваліфіковану підтримку аграрію на цьому шляху від початку до кінця. Бо й принципи діяльності компанії зосереджені саме на своєчасному реагуванні на запити клієнта: чи то поставка необхідних засобів захисту рослин або кормових добавок, чи то виїзд на поля та вирішення проблем із вирощуванням культур безпосередньо в господарстві.

 

Тож не зупинятися на досягнутому, а продовжувати добру традицію успішного розвитку своєї компанії, незмінними складовими якого є високий професіоналізм спеціалістів, беззаперечна якість пропонованих продукції та послуг, бездоганна репутація як у сфері ділових контактів, так і серед аграріїв, а звідси — повна довіра клієнтів, постійне прагнення інновацій та розширення напрямів діяльності з незмінною орієнтацією на потреби клієнтів — ось основні плани компанії на 2012 р.

 
Упевнено крокувати роком прийдешнім сільгоспвиробникам допоможе надійна «ерідонівська» підтримка. Час і результати — найкращі акценти діяльності будь-якої компанії, а вони вже 18 років поспіль свідчать: компанії «Ерідон» можна довіряти на всі 100%!

 

IMG_1649

 

На стенді компанії «Ерідон», під час «ІнтерАГРО-2012»,

кожен з відвідувачів міг отримати кваліфіковану консультацію

2012.02.13