Компанія «Ерідон» провела польовий семінар в Житомирській області

8 серпня поточного року на ланах підприємства «Імпак», які розкинулися на площі більше 3 500 га біля м. Андрушівка, Житомирської обл., відбувся польовий семінар, організований компаніями «Ерідон» та «Європлант Україна» – українського представництва відомого оригінатора сортів картоплі, компанії Europlant («Європлант», Німеччина).


Гості з Житомирської та Чернігівської областей ознайомилися з технікою, яку використовують при вирощуванні картоплі, наживо побачили роботу цехів з сортування, пакування та підготовки до продажу картоплі через роздрібні мережі торгової марки «Овочиста», яка відома на теренах України своєю якістю.


Гості в прохолоді сховища познайомилися з пропозиціями та роботою компанії «Ерідон» та сортовим складом картоплі від компанії Europlant.


За підтримки компанії «Ерідон» в роботі польового семінару також прийняла участь компанія «Біона», яка відома своїми розробками та впровадженням біотехнологій в агропромисловий комплекс. Яка теж представила свою продукцію та її можливості для рослинництва.


Директор ТОВ «Європлант Україна» – Дмитро Маліновський – познайомив гостей з сортодільницею, де представлені всі нові сорти картоплі, які проходять відбір для подальшого вирощування в господарстві.


ПП «Імпак», застосовуючи сучасні технології та досягнення науки вирощує на площі 835 га високі врожаї якісної насіннєвої та продовольчої картоплі.Колодницький Олександр Юрійович,

Директор з рослинництва ПП «Імпак»


«Кожен рік господарство випробовує різні препарати та технології захисту рослин. Так вже другий рік поспіль при вирощуванні всієї картоплі використовується стимулятор росту «Келпак», який ексклюзивно постачає компанія «Ерідон» і завдяки якому ми отримуємо більшу кількість бульб, відповідно – більший урожай.»«Келпак» – сучасний біологічний стимулятор росту, що виробляється з водоростей у ПАР і містить оптимальне співвідношення таких гормонів як ауксин та цитокинін.


Головний агроном господарства – Мельник Олег – представив ділянки випробовування сортів сої та технологічних програм вирощування.  В цьому році «Імпак» вирощує елітне насіння сої та робить випробування різних технологій. Слід відмітити, що господарство вирощує сою на площі 748 га.


Так гостям була представлена технологія вирощування сої, де застосовували інокулянт, біологічний протруйник та біофунгіцид від ГК «Біона». А на дещо загущеному посіві ранньостиглої сої сорту «Устя» була застосована повна технологія вирощування, де використовувались ексклюзивні продукти від компанії «Ерідон»: стимулятор «Келпак», антистресант «ТерраСорб Фоліар» та набір листкових добрив виробництва бельгійського партнера компанії «Ерідон» – компанії Rosier S.A. («Розьє С.А.»).

Мельник Олег Іванович,

Головний агроном ПП «Імпак»


«Маючи плідну Співпрацю з компанією «Ерідон» ми проводимо експерименти з новими сучасними препаратами, засобами захисту рослин та мікродобривами. Найперспективніші з них, що дають найкращу віддачу та допомагають отримувати сталі урожаї та прибутки, ми включаємо в технології вирощування с/г-культур.


Так у цьому на посіві озимого ріпаку ми випробовували антистресант «ТерраСорб Фоліар». І оброблена дозою 2 л/га ділянка поля в 4 га, дала на 7 ц/га кращий результат, при тому, що в цілому в господарстві ми маємо врожай 42 ц/га з усіх 300 га.»2013.08.08